Skocz do zawartości

[rower] Romet 29er, czyli pretekst do dyskusji o stali


Wiewiór

Rekomendowane odpowiedzi

CroMo nie było w domu tydzień, pustkę zapełnił Krzysiek-Komjuter.

 

Żeby tylko potem nie było, że to chwila słabości czy inszy losprzypadek ;)

 

Welcome back, me hearty mofo!  :thumbsup:

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam  klamkomanetki sora 2/8   choć ona ma półbieg czyli trzy pozycje w lewej czy to działa również na 3 - chyba tak.musiałbyś sprawdzić internet.

Manetki są nowe, albo bedą u mnie leżeć w nieskończoność albo chce je zamienić, albo dostać tyle kasy żeby kupić od ręki takie same na 7s

i zaraz będę ściągał kasetą szosową sram, 8s nazwa np 850, albo 870. lekka zakres tak z pamięci 12-26  plus minus.

Szymboliczny przebieg, tak na oko z 500 km. Na szosówce zrobiłem ok 100 km w Zakopcu, po tyle samo w Bychawie i Krokowej, i może jakieś przetarcie było koło domu.

Edytowane przez itr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@skwarek2: Pięć słojów przetworów po stówę każdy i rower gratis? Cholerra, Ty wiesz jak robisz byznesy ;)

 

Co do półbiegu - wydaje mi się że to funkcjonuje aby ograniczyć tarcie łańcucha o wózek - ustawiasz w zależności od położenia sznurka na kasecie. Mam potrójne briftery i mają "cztery" kliknięcia.

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie to tak działa z przerzutką 2 s, jak działa z  sorą na 3 biegi nie wiem, może uciąg linki się indexuje ... To jusz Skwarek musi wiedzieć, ja nie na widzę 3 tarcz w szosie  :) nie chcę ich oglądać na oszy!


Pięć słojów przetworów, i pięć lat odsiadki dla Wilka Skwarka  za zjedzenie babci która wiozła na rowerze słoiki dla Czerwonego Kapturka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

St. Anton aka Święty w całości.

Umalował go Kacper z Velove, który

najpierw ściągnął stary lakier chemią; następnie "szkiełkował" ramę (piaskowanie mączką szklaną).
Potem malował techniką samochodową, kładąc podkład epoksydowy (lepiej wypełnia nierówności i jest twardszy).

Na to dał kolor DuPonta, na to parę kolorów i jeszcze specjalne efekty. Kolorowy wzór jest zrobiony aerografem przy pomocy szablonów.

Na koniec lakier bezbarwny o wysokiej zawartości cząsteczek stałych, czyli bardzo twardy.

 

31755595081_8723494e49_h.jpg

 

31031691554_8be777cc68_h.jpg

 

 

 

 

Edytowane przez artoor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpakowałem to Fe od Stantona.Postawiłem na szybko na kołach i troszkę za wysokim widelcu.Ale tylko troszkę.

Wyszło.....ku.... 33cm BB....

Konkluzja : A Fe !!!

Musisz spuścić tylko po 4 cm powietrza i bedzie super :)

Ano tak - zapomniałem dopisać że ostre to też średni pomysł na zimę. Ale ja to miękka faja jestem i obracam flip flopa na zimę, może dlatego :P

Ostre w zimie go tradycja kolarska także musisz utwrdzić sobie faję w imię historycznych aspektów i psychorozwoju ciałek Golgiego w swoich mięśniach mimicznych, nic nie poprawia libido tak jak krzyk munka kiedy ślizga się tylne koło na zebrze, nawetbja nie umiem wtedy unieść dloni do głowy. :) zimowe ave bo na razie wiatr ślizga się w błotnikach a nie slone ciasto pośniegowe,zimna brejo ile czekać na Ciebie trzeba.

a poważnie inbred robi pa pa ale w mieście rządzi 46\16 ostatnio nawet z Bagażnikiem!

 

https://get.google.com/albumarchive/105741672166260409826/album/AF1QipP9JDoSM_ozBod1WwCCJXFPXXGk9iLzT8fvth-h/AF1QipNwujqA_ruiASrbYbuxJY5_dcE9gbuOhScJ2Zrx?authKey=CMKll6bqhbrmLQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomek21001: Co to znaczy trochę za wysoki wideł? Sprawdziłem geo Krampuśniaka, gdzie BB drop ma 60mm vs Sherpa 50mm z tym że Krampus ma kapcie 29x3" a stoi 32cm nad glebą. 

 

Generalnie, mniej zabawy z linijką na sucho a więcej w terenie na mokro. Może się okazać, że liczby to jedno a frajda z jazdy nieporównywalnie wielka. Czego Tobie oraz innym szczerze życzę  :thumbsup:

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

St. Anton aka Święty w całości.

Umalował go Kacper z Velove, który

najpierw ściągnął stary lakier chemią; następnie "szkiełkował" ramę (piaskowanie mączką szklaną).

Potem malował techniką samochodową, kładąc podkład epoksydowy (lepiej wypełnia nierówności i jest twardszy).

Na to dał kolor DuPonta, na to parę kolorów i jeszcze specjalne efekty. Kolorowy wzór jest zrobiony aerografem przy pomocy szablonów.

Na koniec lakier bezbarwny o wysokiej zawartości cząsteczek stałych, czyli bardzo twardy.

Podoba mie się jeszcze bardziej niż goły ramiak :)

Te jasnobokie Ardenty na zwykłym przymarzniętym błocie tak się oblepiły? Z żalem skreślam, bo z wyglądu mi się bardzo widzą.

 

Velove to co niżej?

https://www.youtube.com/channel/UCJ99_Xj0fyvYOVE-HQVBLaw

http://velove.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...