Skocz do zawartości

[rower] Romet 29er, czyli pretekst do dyskusji o stali


Wiewiór

Rekomendowane odpowiedzi

nie mam specjalnie nic do weekendera  , uważam że to bardzo fajna rama

 

ale nie ma co porównywać 40c do 50c + możliwości paska

 

BTW: rzeczony peregrine poszedł za <850zeta  , a na amerykanskim ebay'u wisi 2017 wolverine 52cm w licytacji za $430, w czarnym macie ;)  może ktoś poszukuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, widzę że Weekender znowu potanial, dopiero co stał po 1400 :)

 

Tak generalnie to myślicie że lepszy frameset do gravela to Ronin czy Weekender (pomijając dostępność, inne części itp.)?

Jeszcze pytanie, takie "dziurawe" tylne widełki w okolicach osi np. W Weekenderze czy Holdsworth Stelvio to zabieg na zbicie wagi, czy ma to jakiś inny cel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widząc jakość lakierowania obu stawiałbym na Weekendera. Ale co do jazdy to są użytkownicy obu.

 

Nie wiem na ile moje odczucia były związane z kokpitami/rozmiarami ram na których jeździłem ale w Weekenderze widzę bardziej sprzęt do turystyki a w Roninie coś bardziej w stylu gravela czyli maszynkę do szutrowej jazdy w przełajowym stylu. Może tabelki coś więcej na ten temat powiedzą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hołpy ładne i w ogóle, ale tyle pieniędzy za taką pierdołę to się kłóci z moim fengszui.

 

No wiem, że onłany mają, ale przecież to jest absolutny przerost formy nad treścią żeby takie bździjstwo przez kałużę przerzucać.... No ale chyba faktycznie pozostaje się uśmiechnąć do Ivana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Też szukałem jak mi się rometowy rozsypał (w sklepie Rometa nie mają, pytałem).

Znalazłem hołpa (zrezygnowałem z powodu jak wyżej ;) ) znalazłem to aluminium (zrezygnowałem, bo nie czarny) i skończyło się na ElGuapo z metalową podkładką (plastikowe odrzuciłem bo to ta część mi w rometowym klękła) i tego polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Servuss Ekipa,

 

 

Niesforumowany cyklista pozbywa się dwóch ram Gienkowych: High Latitude w 20,5” oraz XL Longitude 2015.

Jest drugim właścicielem HaeLa (ja byłem pierwszym) a Longitude zanabył nówkę.

HaeL zyskał nową tożsamość wraz z nowym klakierem w odcieniu wojskowej oliwki, Longitude nie został spaskudzony względem wersji fabrycznej.

Za HaeL’a życzy sobie £100 a za Longitude £200.

Można atakować przeze mnie, przekażę detale do dalszej konsultacji.

 

Genesis High Latitude:

G_QURgXiS_Bn1Xr8xHMOqkpS7ZumxWdpVDk7JreP

 

Różne wcielenia HaeL’a: https://photos.google.com/share/AF1QipO9zVEmNyYoq6u_EiO_OTy7SwWGX5lC_IJ_cxyO0SIZEGIIcsuzko3kNjV4z43wuw?key=aUtka2RhMVM3UW83cmxjOTBHS2pqc0h1M1BybVVR

 

 

Genesis Longitude:

2-wJ5lHKDnLcQ4h4OMRDF_5DxhqJTG4qXQs7jFoX

 

Mam kilka zdjęć powyższego Longienka skomponowanego w rower, zainteresowanym podeślę na PM.

 

 

A ja też chcę się pozbyć swej ramy Longienka, taka jak powyżej ale w 19”:

 

zWmv-TwvzS1NyP5N5F8ymgg6obk9by0ZGyTIUGpy

 

Historia roweru: https://photos.google.com/share/AF1QipMVuZlOilMvaVCUFYXF3cpP68VYc67RpcfhePWinbyn9Ffq33BTpw7RhJNOI3tGnQ?key=RWFBVW0tN3A5aVdVbFFiQTVET1N5NXpYSVNhakRB

 

 

Atakować na PM z pytaniami proszę. Miłego!

 

EDIT: Genesis High Latitude oraz mniejszy Longitude sprzedane! Pozostał jeszcze Longitude w XL....

 

EDIT2: Wszystko pojechało do nowych właścicieli. Dziękuję za uwagę.

Edytowane przez kazafaza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to Float jakiś, kod do wbicia na strone lisiej ku pełnej specyfikacji: CLYX.

Obręcz 29mm wewn., foty w galerii ukazujące ile tam miejsca...

Wiem, że biustowany 34 ma o wiele wincyj wiatru wokół czehcaly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Servuss Ekipa,

 

 

Niesforumowany cyklista pozbywa się dwóch ram Gienkowych: High Latitude w 20,5” oraz XL Longitude 2015.

Jest drugim właścicielem HaeLa (ja byłem pierwszym) a Longitude zanabył nówkę.

HaeL zyskał nową tożsamość wraz z nowym klakierem w odcieniu wojskowej oliwki, Longitude nie został spaskudzony względem wersji fabrycznej.

Za HaeL’a życzy sobie £100 a za Longitude £200.

Można atakować przeze mnie, przekażę detale do dalszej konsultacji.

 

Genesis High Latitude:

G_QURgXiS_Bn1Xr8xHMOqkpS7ZumxWdpVDk7JreP

 

Różne wcielenia HaeL’a: https://photos.google.com/share/AF1QipO9zVEmNyYoq6u_EiO_OTy7SwWGX5lC_IJ_cxyO0SIZEGIIcsuzko3kNjV4z43wuw?key=aUtka2RhMVM3UW83cmxjOTBHS2pqc0h1M1BybVVR

 

 

Genesis Longitude:

2-wJ5lHKDnLcQ4h4OMRDF_5DxhqJTG4qXQs7jFoX

 

Mam kilka zdjęć powyższego Longienka skomponowanego w rower, zainteresowanym podeślę na PM.

 

 

A ja też chcę się pozbyć swej ramy Longienka, taka jak powyżej ale w 19”:

 

zWmv-TwvzS1NyP5N5F8ymgg6obk9by0ZGyTIUGpy

 

Historia roweru: https://photos.google.com/share/AF1QipMVuZlOilMvaVCUFYXF3cpP68VYc67RpcfhePWinbyn9Ffq33BTpw7RhJNOI3tGnQ?key=RWFBVW0tN3A5aVdVbFFiQTVET1N5NXpYSVNhakRB

 

 

Atakować na PM z pytaniami proszę. Miłego!

Wysłałem wczoraj PW

 

Wysłane z mojego STF-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Servuss Ekipa,

 

 

Niesforumowany cyklista pozbywa się dwóch ram Gienkowych: High Latitude w 20,5” oraz XL Longitude 2015.

Jest drugim właścicielem HaeLa (ja byłem pierwszym) a Longitude zanabył nówkę.

HaeL zyskał nową tożsamość wraz z nowym klakierem w odcieniu wojskowej oliwki, Longitude nie został spaskudzony względem wersji fabrycznej.

Za HaeL’a życzy sobie £100 a za Longitude £200.

Można atakować przeze mnie, przekażę detale do dalszej konsultacji.

 

Atakować na PM z pytaniami proszę. Miłego!

Poszło kolejne PW

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...