Skocz do zawartości

smw44199

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1 092
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez smw44199

  1. Bliitz - 12135 km (szosa, gravel, trenażer) Zigfir - 11447 km (mtb, szosa + trenażer) [6629km outdoor] michalr75 - 5580 km (Terenówka, Mieszczuch (vintage MTB) bashey_pl - 4547 km (cross, trenażer 1.2kkm) SpinOff - 4369 km (szosa, gravel, trenażer) przeciętny 4000km (grv,mtb) provayder - 3827km (szosa, MTB) Jacekddd - 3672 km (velomobil - rower poziomy) dfq - 3558 km (MTB, gravel, trenażer) smw44199 - 3458km (cross) Miro1970 - 3238 km (stalowe turystyk i fitness) ernorator (gravel, szosa, trenażer) - 3126 km Zbyszek.k - 3105 km. (trenażer + gravel) Joker86 - 2600km( gravel , schwalbe Kojak) Grochu86-2496km(gravel,szosa) thorcik - 2416 (mtb) Lextalionis - 1905 km (gravel) CoolBreezeOne - 1900 km (MTB) Revolta -1666 km (MTB) Sansei6 - 1555 km (MTB) JWO - 1416 km (MTB) Cross90 - 1304 km (Szosa, MTB, Cross, Trenażer) szczupak56 - 1104km (cross 1027, mtb 77) spidelli - 1100 km (szosa: 754 gravel: 314, MTB: 32, trenażer: 1420 - nie liczę do dystansu) Electronite - 696km (szosa) D1ckSteele - 649 km (szosa) 856km (trenażer) TheJW - 573 km (MTB, dojazdowy) NeefMe - 183 (MTB) Eathan - 64 km (gravel) l2cz3k - 46 km (MTB)
  2. Zacznij od pedałów, wlej do nich WD40, albo podmień na inne.
  3. Też taką kupiłem i w kosiarce sprawdza się rewelacyjnie: Nawet ją podwójnie nawinąłem, bo cenie sobie komfort 😁
  4. Może nieprecyzyjnie sie wyraziłem, ale wszystko sie wyjaśniło. Zwykły ściągacz i jakiś dystans pozwala na demontaż korby.
  5. Demontaż sie udał. Zewnętrzny gwint jest ok, natomiast trzpień był za mały i dorobiłem tulejkę z nakrętki 👍 Dziękuję za chęci i podpowiedź, choć sam do tego też doszedłem 😉👍 PS Ten system z łożyskami zewnętrznymi i tym mocowaniem korby jest naprawdę fajny 👍
  6. Dokładnie tak jak piszesz, wszystko pasuje i włożona doszlifowana nakrętka jako dystans:
  7. Mam taką korbę: Chce ją zdemontować. Odkręcam od strony blatów imbus. Pojawia mi się gwint na korbie i nieco mniejszy gwint wewnątrz. Ten gwint wewnętrzny jest większej średnicy niż standardowy ściągacz do zwykłych korb: Co muszę zrobić, żeby to zdemintoiwac? Może głupie pytanie, ale nie mogę sobie z tym poradzić. Jest jakiś dedykowany ściągacz? Taki: ? Jak sobie poradzić bez niego? Włożyć podkładkę do zwykłego?
  8. Nie wadzi jest ok. Nawet 1,5l butelka nie wadzi.
  9. Mam ten pod bidonem i też działa:
  10. smw44199

    [koło] 28 a 29

    Daveo, polecam. https://daveo.pl/ Zadzwoń na pewno się dogadasz, ja kupiłem do crossa zrobiłem prawie 3500ts km i złego słowa nie powiem.
  11. Oddaj ją jakiemuś elektronikowi do sprawdzenia.
  12. Nie wiem jak z jakością tej lampki, ale wygląd to odpust na całego 😉😁
  13. Tani chińczyk spełnia parametry, tylko trzeba takiego kupić (ludzie z premedytacja kupują mocniejsze, bo w zestawie jest naklejka 36V/250W 😁). Manetka jest, ale po co ją instalować? 250W idzie jak rakieta pod warunkiem, że nadal korzystamy ze zmiany biegów.
  14. Ja mogę polecić tą: https://www.aliexpress.com/item/1005006244036092.html (wersja 1l-1,2l to te same torby )duża pojemna wejdzie wszystko co autor chciał zmieścić. Mam takie przy 3 rowerach, jakość bardzo dobra, rzepy trzymają bardzo mocno. Do kupienia za ok 25zł.
  15. Jak w temacie, może być używana, rozmiar XL, kolor nieistotny. Rocznik od 2022.
  16. Podłącz na dłużej do ładowarki
  17. Niebieski klej do gwintów.
  18. Kup coś, ze sprężyna i nie kombinuj.
  19. Czyli już niezły wynik 👍
  20. Dopadło i mnie: Pacjent Giant Roam Disc 1 2024. Przejechałem 4500km Ktoś kto miał podobna przygodę podpowie jak to rozwiązać? Rozebrać i oddać tylko ramę do autoryzowanego serwisu? Bo chyba całego nie ma sensu wozić prawda? Kolor nowej dają losowy? Czy jest jakiś wybór?
  21. Wymień złącze i daj dodatkowo opaski na rzepy usztywniające baterię.
  22. W tych pieniądzach, to jeżeli jeździ skręca i hamuje, to jest ok👍
  23. Zrobiłeś zwarcie odwracając biegunowość i prąd zwarcia stopił część portu? Zmierz napięcie, czy jest prawidłowe na akumulatorze. Zobacz czy z blaszek w gnieździe cos zostało. Jak coś zostało, możesz je trochę poodginać, żeby miały lepszy styk.
  24. Szukaj na ali i wbijaj kody z peppera. Powinno Ci się udać kupić poniżej 170zł W bundle deals kupisz sobie czujnik kadencji i prędkości za ok 45zł Pierwsza lepsza aukcja bez wbijania kodów i:
  25. Land Cruiser ma tą zaletę, że są pancerne, ale to jednocześnie wada, bo komfort na nich jest średni. Zmieniłem na Schwalbe G-One Allround. Różnica jak niebo i ziemia.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...