smw44199
Użytkownik-
Liczba zawartości
1 091 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Galeria
Blogi
Kalendarz
Collections
Zawartość dodana przez smw44199
-
[radar/kamera] Co na tył, by mieć oczy na to co za mną?
smw44199 odpowiedział marekdam1 → na temat → Akcesoria rowerowe
W tym układzie, można sobie fajny ekranik zrobić który wyświetla odległość pojazdu od nas. Też jest niewielkie opóźnienie, ale akcepotowalne 👍 Po czasie przestaniesz się odwracać, bo radar działa bez zarzutu. Przez ponad 10tyś km nie miałem sytuacji, że nie poinformował mnie o obiekcie za mną. Tylko ten radar pika jak wykryje obiekt i nie da sie tego pikania wyłączyć, pamiętaj o tym 😉 -
To zamontuj podwójną obejmę, albo między zacisk, a ramę zrób sobie podkładkę, pierścień gumy/plastiku/blaszki etc
-
[lampa przednia] Magene AT 1600 / Magene AT 1200
smw44199 odpowiedział Eathan → na temat → Akcesoria rowerowe
Phi, mam drugie ogniwo schowane, moja świeci, niech widzą, że mnie stać 😁 -
[lampa przednia] Magene AT 1600 / Magene AT 1200
smw44199 odpowiedział Eathan → na temat → Akcesoria rowerowe
Phi, nie włączona, na pewno rozładowana, albo zepsuta 😁 -
[lampa przednia] Magene AT 1600 / Magene AT 1200
smw44199 odpowiedział Eathan → na temat → Akcesoria rowerowe
Kupuję tylko chińskie klony i one działają bardzo dobrze (nie wszystkie) 👍 -
[lampa przednia] Magene AT 1600 / Magene AT 1200
smw44199 odpowiedział Eathan → na temat → Akcesoria rowerowe
Przecież zdejmujesz ją tak samo jak licznik Garmina, czy jakikolwiek inny w takim lub podobnym systemie -
[radar/kamera] Co na tył, by mieć oczy na to co za mną?
smw44199 odpowiedział marekdam1 → na temat → Akcesoria rowerowe
To badziewie na 100% będzie miało zauważalne opóźnienie. To jest przerost formy nad treścią. Kup sobie mini lusterko w kierownicę i radar W100 na ali Mocowanie można sobie przerobić na Garminowskie i ze wszystkim zamkniesz się w 300zł. -
[lampa przednia] Magene AT 1600 / Magene AT 1200
smw44199 odpowiedział Eathan → na temat → Akcesoria rowerowe
Tak to powinno wyglądać, żeby miało sens/: Też uważam, że to mocowanie jest "takie se" Mogliby jakiś adapter w zestawie dawać na mocowanie Garmina, tym bardziej w tych kosmicznych pieniądzach za tą lampkę -
[3500-4500] rower crossowy dla kobiety
smw44199 odpowiedział szaszor10 → na temat → Jaki rower kupić do X złotych?
Kross Evado 7.1 -
[3-4tys] MTB dla osoby z nadwagą
smw44199 odpowiedział Future3 → na temat → Jaki rower kupić do X złotych?
Skłaniałbym się raczej do trekkinga podanego przez Wojcio. Najeździsz się przez 2-3 lata zrzucisz wagę to sprawisz sobie kolejny rower jak Ci sie spodoba sama jazda 😉. Tylko nie słuchaj głupot, ze jazdą na rowerze nie zrzucisz kilogramów, bo to bzdura😉 -
Mapy to OSM, możesz stworzyć i wgrać swoje: https://www.pepper.pl/dyskusji/igpsport-bsc300-informacje-o-mapach-1046955 Przesuwać jej nie możesz, możesz tylko zbliżyć lub oddalić (kilka poziomów, aż do podglądu całej trasy na wyświetlaczu). Jeżeli chodzi o pokrycie i jakość map, dla mnie bez zastrzeżeń Jak chcesz, żebym coś konkretnie przetestował, to daj znać, bo każdy czegoś innego oczekuje od nawigacji 😉
-
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
smw44199 odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
Chyba Cię trochę w błąd wprowadziłem (nie przeczytałem pytania, ze zrozumieniem😁). Jak zaimportuję sobie trasę np z bikerouter do 630s i nawiguje po trasie, to po zboczeniu z trasy nie przelicza jej na nowo, tylko wskazuje strzałkę, jak ponownie na nią wrócić. Jak zaplanuję z apki trasę lub z licznika wyznaczę jazdę do punktu docelowego, to po zboczeniu z trasy po ok 1km planuje ją ponownie
-
Jak zboczysz z trasy, pokazuje strzałkę w którym kierunku jechać i po ok 1km przelicza na nowo trasę
-
-
To jest bolączka otwartych projektów, masz pecha, bo akurat w tym rejonie nie masz dobrego edytora osm. W mojej okolicy wygląda to naprawdę dobrze 😉 PS Inny producenci map, m.in Google kradnie dane z OSM 😉
-
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
smw44199 odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
To sporo, ja upchnąłem korbę 46T w ramie mtb i mam ok 5mm PS Dlaczego tam przerzutki nie chcesz włożyć? Nie ogarnia zakresu i ociera? -
Geoid jest bliźniakiem Magene, ale Igsport to inna bajka. Na plus dla Igsport jest możliwość wgrania dowolnie stworzonej swojej mapy która bazuje na OSM, czego w Magene niestety zrobić nie można. Rerouting działa dobrze, nie wiem dlaczego ktoś się do tego przyczepia (może pomylił nawigacje) 👍 PS "Surowa mapa" OSM jest już naprawdę dobra i naprawdę, nie trzeba sobie tworzyć od razu nowej 👍
-
No i o to chodzi 👍 Kolegom przeszkadza zacisk na dwie śruby, ale nie potrafią sensownie uzasadnić dlaczego? Edit Fabryczny do D-Fuse też ma dwie śruby
-
Dalej nie rozumiem w czym problem, co jest nie tak z tym zaciskiem? EDIT Sztyca nie powinna pracować w rurze podsiodłowej
-
Co jest nie tak z tym zaciskiem z inżynierskiego punktu widzenia? Za tani był? Nazwa mało profesjonalna?
-
Magene nie jest bliźniakiem Igsport, to dwa zupełnie różne urządzenia
-
Są dwie wersje IG630 i nowsza IG630S. BSC300 też jest bardzo fajna👍
-
Masz fajne nawigacje tańsze np BSC 300, czy IG 630S. Nie musi to być Garmin za "milion monet"
