Skocz do zawartości

smw44199

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1 091
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez smw44199

  1. W tym układzie, można sobie fajny ekranik zrobić który wyświetla odległość pojazdu od nas. Też jest niewielkie opóźnienie, ale akcepotowalne 👍 Po czasie przestaniesz się odwracać, bo radar działa bez zarzutu. Przez ponad 10tyś km nie miałem sytuacji, że nie poinformował mnie o obiekcie za mną. Tylko ten radar pika jak wykryje obiekt i nie da sie tego pikania wyłączyć, pamiętaj o tym 😉
  2. To zamontuj podwójną obejmę, albo między zacisk, a ramę zrób sobie podkładkę, pierścień gumy/plastiku/blaszki etc
  3. Phi, mam drugie ogniwo schowane, moja świeci, niech widzą, że mnie stać 😁
  4. Phi, nie włączona, na pewno rozładowana, albo zepsuta 😁
  5. Kupuję tylko chińskie klony i one działają bardzo dobrze (nie wszystkie) 👍
  6. Przecież zdejmujesz ją tak samo jak licznik Garmina, czy jakikolwiek inny w takim lub podobnym systemie
  7. To badziewie na 100% będzie miało zauważalne opóźnienie. To jest przerost formy nad treścią. Kup sobie mini lusterko w kierownicę i radar W100 na ali Mocowanie można sobie przerobić na Garminowskie i ze wszystkim zamkniesz się w 300zł.
  8. Tak to powinno wyglądać, żeby miało sens/: Też uważam, że to mocowanie jest "takie se" Mogliby jakiś adapter w zestawie dawać na mocowanie Garmina, tym bardziej w tych kosmicznych pieniądzach za tą lampkę
  9. Skłaniałbym się raczej do trekkinga podanego przez Wojcio. Najeździsz się przez 2-3 lata zrzucisz wagę to sprawisz sobie kolejny rower jak Ci sie spodoba sama jazda 😉. Tylko nie słuchaj głupot, ze jazdą na rowerze nie zrzucisz kilogramów, bo to bzdura😉
  10. Mapy to OSM, możesz stworzyć i wgrać swoje: https://www.pepper.pl/dyskusji/igpsport-bsc300-informacje-o-mapach-1046955 Przesuwać jej nie możesz, możesz tylko zbliżyć lub oddalić (kilka poziomów, aż do podglądu całej trasy na wyświetlaczu). Jeżeli chodzi o pokrycie i jakość map, dla mnie bez zastrzeżeń Jak chcesz, żebym coś konkretnie przetestował, to daj znać, bo każdy czegoś innego oczekuje od nawigacji 😉
  11. Korba, bo była w dobrej cenie, niech leży i czeka na swoja kolej 😁
  12. Chyba Cię trochę w błąd wprowadziłem (nie przeczytałem pytania, ze zrozumieniem😁). Jak zaimportuję sobie trasę np z bikerouter do 630s i nawiguje po trasie, to po zboczeniu z trasy nie przelicza jej na nowo, tylko wskazuje strzałkę, jak ponownie na nią wrócić. Jak zaplanuję z apki trasę lub z licznika wyznaczę jazdę do punktu docelowego, to po zboczeniu z trasy po ok 1km planuje ją ponownie
  13. Jak zboczysz z trasy, pokazuje strzałkę w którym kierunku jechać i po ok 1km przelicza na nowo trasę
  14. Ta rysa to: ? EDIT. Widzę, że to folia i brud sie na brzegu zebrał 👍😉
  15. To jest bolączka otwartych projektów, masz pecha, bo akurat w tym rejonie nie masz dobrego edytora osm. W mojej okolicy wygląda to naprawdę dobrze 😉 PS Inny producenci map, m.in Google kradnie dane z OSM 😉
  16. To sporo, ja upchnąłem korbę 46T w ramie mtb i mam ok 5mm PS Dlaczego tam przerzutki nie chcesz włożyć? Nie ogarnia zakresu i ociera?
  17. Z ciekawości zapytam jaką masz odległość między zębatką a widelcem:
  18. Geoid jest bliźniakiem Magene, ale Igsport to inna bajka. Na plus dla Igsport jest możliwość wgrania dowolnie stworzonej swojej mapy która bazuje na OSM, czego w Magene niestety zrobić nie można. Rerouting działa dobrze, nie wiem dlaczego ktoś się do tego przyczepia (może pomylił nawigacje) 👍 PS "Surowa mapa" OSM jest już naprawdę dobra i naprawdę, nie trzeba sobie tworzyć od razu nowej 👍
  19. No i o to chodzi 👍 Kolegom przeszkadza zacisk na dwie śruby, ale nie potrafią sensownie uzasadnić dlaczego? Edit Fabryczny do D-Fuse też ma dwie śruby
  20. Dalej nie rozumiem w czym problem, co jest nie tak z tym zaciskiem? EDIT Sztyca nie powinna pracować w rurze podsiodłowej
  21. Co jest nie tak z tym zaciskiem z inżynierskiego punktu widzenia? Za tani był? Nazwa mało profesjonalna?
  22. Magene nie jest bliźniakiem Igsport, to dwa zupełnie różne urządzenia
  23. Są dwie wersje IG630 i nowsza IG630S. BSC300 też jest bardzo fajna👍
  24. Masz fajne nawigacje tańsze np BSC 300, czy IG 630S. Nie musi to być Garmin za "milion monet"
×
×
  • Dodaj nową pozycję...