smw44199
Użytkownik-
Liczba zawartości
1 091 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Galeria
Blogi
Kalendarz
Collections
Zawartość dodana przez smw44199
- Poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- Dalej
-
Strona 2 z 44
-
[Statystki] Dystans 2026
smw44199 odpowiedział Zigfir → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Zigfir - 11 205 km (mtb, szosa + trenażer) [4571 km outdoor] D1ckSteele 4420km (szosa, gravel, trenażer) provayder - 4140km (MTB, szosa, rolka 529km) chester_jds - 3755 km (grv, mtb) szamysz83 - 3628 km (MTB, trochę chomik) smw44199- 3206km (cross outdoor) ernorator - 2936 km (szosa, gravel, trenażer) bashey_pl - 2250km (GRV, Cross, trenażer) [1450km dwór] dfq - 1826km [outdoor] michalr75 - 1419 km (MTB) Sansei6 - 1202 km (MTB) Jacekddd - 1200km (velomobil - rower poziomy) JWO - 1070 km (MTB) Revolta - 892 km (MTB) schwinn0 - 446 km (trenażer) -
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
smw44199 odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Hehe, fajny mikrus 😉👍 -
[Gniew rowerzysty] Co cię wkurzyło na rowerze?
smw44199 odpowiedział Borsuczy → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Ci "szybsi" też mają problem z tą przerwą w mózgu skoro widząc stawkę, nadal brną w ten "chaos" ? -
[Bateria] Wymiana baterii w Ecobike even
smw44199 odpowiedział lukszyk → na temat → Elektryczne - e-bike
Jakość zamienników zależy tylko i wyłącznie od zastosowanych ogniw. Jak będą dobre ogniwa to i posłużą dłużej i dalej zajedziesz (bo pojemność większa)👍 -
W rowach pełno paczek leży, coś znajdziesz za free 😉
-
[Gniew rowerzysty] Co cię wkurzyło na rowerze?
smw44199 odpowiedział Borsuczy → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Zamiast zwrócić uwagę i zasugerować organizatorowi pewne zmiany, przyczepiłeś się do dzieciaków i maruderów na trasie. Nic z tego nie rozumiem? Poględzisz w sieci i na tym się skończy temat, a w przyszłym roku powtórka z rozrywki 😁 -
[Gniew rowerzysty] Co cię wkurzyło na rowerze?
smw44199 odpowiedział Borsuczy → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Rowerowy Rajd jest tak szerokim określeniem, że nikogo z tego rajdu nie wyklucza. Tym bardziej, że pewnie uczestnicy tegoż w Chorzowie, nie stawiali żadnych warunków uczestnictwa 👍 Skoro nie ma warunków, może w tym rajdzie wziąć udział każdy kto tylko chce! Pretensje można mieć jedynie do organizatorów,, a nie do uczestników. Jeden jedzie w spódnicy inny w spodniach, a jeszcze inny w obcisłych gaciach i stroju "turbo dymo mena". Nic nikomu do tego jakim tempem jadą! Skoro u niektórych uczestników rajdu objawiło sie to frustracją wylewaną na innych uczestników, to znaczy, że nie był to rajd dla nich 😉 Cel szczytny: Tylko zawsze znajdzie się jakaś maruda 😉 -
Zmień to g... na cokolwiek innego np Sigmy na kablu, albo prosta navi z ali. Jak już nie możesz sie z tym rozstać, wkładaj do paczki po fajkach 👍
-
[Gniew rowerzysty] Co cię wkurzyło na rowerze?
smw44199 odpowiedział Borsuczy → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Ludzie chcieli uczestniczyć w tym "rowerowym święcie" a Ty masz do nich pretensje? Powinieneś mieć pretensje do organizatorów, którzy mogli podzielić rowerzystów na dwie grupy tych rwących do przodu i tych którzy ledwie sie na tym rowerze trzymają. Biorąc udział w takiej imprezie i patrząc na uczestników nie zauważyłeś ewentualnych problemów już przed startem? Przy następnej takiej imprezie będziesz miał okazję, zasugerować organizatorom, żeby nieco zmodyfikowali całą "zabawę" PS Nie uczestniczę w "spędach" rowerowych w żadnej formie i nie mam takich problemów, ale jestem świadom, że każdy z nas jest inny i każdy czasami chce też uczestniczyć w takiej imprezie, niezależnie od kondycji 👍 -
[4000-5000ZŁ] asfalt/ ścieżki rowerowe i leśne
smw44199 odpowiedział Nela98 → na temat → Jaki rower kupić do X złotych?
To zacznij od crossa/fitnessa/trekkinga. Pojeździsz, spodoba Ci się, to kupisz inny rower, jeżeli ten rodzaj przestanie Ci wystarczać 😉 Pamiętaj, że sprzedawcy czasami próbują wcisnąć, to co akurat maja na stanie -
[Gniew rowerzysty] Co cię wkurzyło na rowerze?
smw44199 odpowiedział Borsuczy → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Ci z przodu widząc mocną ekipę maruderów już na starcie, nie mogli też pojechać spacerowym tempem, dostosowując sie do najsłabszych? -
Powodzenia w reklamacji, mam nadzieję, że się nie wykpią i uznają 👍 Miałem aluminiaka i 2x pękła mi rama przy sztycy. Reklamacja przez Gianta uznana i trzeci raz nie próbowałem, tylko pozbyłem sie roweru. Łącznie 2 ramy i ok 7500km
-
[Przednie koło z silnikiem Bafang] szukam podzespołów
smw44199 odpowiedział kapiszon → na temat → Elektryczne - e-bike
Przejrzyj ta aukcje, ale nie dam sobie głowy urwać, że sam sterownik zadziała. Powinien 😉 https://pl.aliexpress.com/item/1005002362797721.html Ja baterie regeneruje/składam sam, więc nie jestem na bieżąco w cenach, ale wiem ile kosztują komponenty (bateria/bms/etc). To nie są jakieś bajońskie sumy 😉 -
Życzę wytrwałości w nie piciu i przyjemności z roweru 👍😉
-
[Przednie koło z silnikiem Bafang] szukam podzespołów
smw44199 odpowiedział kapiszon → na temat → Elektryczne - e-bike
Przewód ucięty, jesteś pewien, że silnik jest sprawny? Niecałe 1000zł kosztuje (na ali) zestaw na koło 28. Sam silnik z kołem pewnie ok 400zł -
Rower trekkingowy Winora Domingo X12 Pro Mid - czy warto?
smw44199 odpowiedział pytanie → Forum rowerowe dla niezarejestrowanych
W takim trekkingu/crossie to nie ma jakiejś kosmicznej różnicy, ale jako użytkownik amortyzatorów powietrznych mogę powiedzieć, że są zdecydowanie lepsze niż sprężynowe. Nawet najtańszy powietrzny jest już wystarczająco dobry do takiego roweru. Jednak sprężynowy też sie sprawdzi 😉 Nie mając porównania będziesz zadowolona nawet, ze sprężynowego. Zresztą w przyszłości amortyzator zawsze można zmienić 😉 -
[Tylna przerzutka] czy moja przerzutka się skrzywiła podczas wypadku?
smw44199 odpowiedział motobecane_ → na temat → Napęd rowerowy
Tylko ta ma chyba nieco za duże to wygięcie 😉 -
[Przednie koło z silnikiem Bafang] szukam podzespołów
smw44199 odpowiedział kapiszon → na temat → Elektryczne - e-bike
Nierozsądne jest kupować baterie za 2tyś zł, gdzie można zlecić wymianę ogniw za raczej nie więcej jak 500zł Teraz wracając do tematu. Silnik jest w przednim kole to może go w tym przednim zostawić i dokupić sterownik, + wyświetlacz no i oczywiście akumulator. Jeżeli kolega pyta, to raczej nieobeznany, więc może to być problem. Poszukaj na ali sterownika do tego modelu silnika, albo wklej zdjęcie, model silnika etc, to poszukamy razem Akumulator żelowy, sobie absolutnie odpuść, to głupota. Idź w LIPO, LION, z balanserem -
[Lampka] Co kupisz jak masz 50 a co jeśli masz 150zł
smw44199 odpowiedział PoleK → na temat → Akcesoria rowerowe
-
[Statystki] Dystans 2026
smw44199 odpowiedział Zigfir → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Zigfir - 11 205 km (mtb, szosa + trenażer) [4571 km outdoor] D1ckSteele 4420km (szosa, gravel, trenażer) provayder - 4140km (MTB, szosa, rolka 529km) chester_jds - 3755 km (grv, mtb) szamysz83 - 3628 km (MTB, trochę chomik) smw44199- 3033km (cross outdoor) ernorator - 2936 km (szosa, gravel, trenażer) bashey_pl - 2250km (GRV, Cross, trenażer) [1450km dwór] dfq - 1826km [outdoor] michalr75 - 1419 km (MTB) Jacekddd - 1200km (velomobil - rower poziomy) Sansei6 - 1080 km (MTB) JWO - 1070 km (MTB) Revolta - 892 km (MTB) schwinn0 - 446 km (trenażer) -
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
smw44199 odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Drogie te koła. Nie taniej by Ci było kupić te same obręcze karbonowe w Chinach i dać to zapleść? -
Rower trekkingowy Winora Domingo X12 Pro Mid - czy warto?
smw44199 odpowiedział pytanie → Forum rowerowe dla niezarejestrowanych
6tyś to jest bardzo drogo jak na taki rower. Sprawdź ten https://kross.pl/evado-7-0-damski-czarny-fioletowy-polysk mozna dołożyć cały osprzęt wagowo wyjdzie podobnie, tylko ma gorszy amortyzator, ale znacznie trwalszy napęd -
[5000] Szybki rower na wszystkie okazje
smw44199 odpowiedział Shagrath → na temat → Jaki rower kupić do X złotych?
Propozycje mają tak rozrzut kategorii roweru, że nikt Ci nie pomoże, jak sobie sam nie pomożesz 😉 -
Panowie, nie macie wrażenia, że jesteście beta testerami Garmina?
- Poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- Dalej
-
Strona 2 z 44
