Skocz do zawartości

kaido2

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1 153
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Zawartość dodana przez kaido2

  1. Z tego wszystkiego najlepiej wziąć to: https://allegro.pl/oferta/rower-gravelowy-szutrowy-28-romet-boreas-1-lite-grafitowo-szary-m-54-18670116415?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_term=promo&utm_content=ps&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_uzsd_sport_rowery_pla_ss_ps&ev_adgr=rowery_ss_ps&ev_campaign_id=22363934825&gad_source=1&gad_campaignid=22363934825&gclid=Cj0KCQjwi8nRBhDhARIsAHZf_pZhVnNu98lNElu8ZHL6qiB_3hXNm7D11BjWx0mUnyigUNILGEQOSoUaAvFpEALw_wcB Po decathlonach można je trafić jeszcze taniej.
  2. Suchy ratchet. W wielu ramach to normalne.
  3. Wystarczy przedstawić prosty rachunek Koszt ramy 500, koszt uzębienia w tysiakach Stary tani Kross nie oznacza zły. Sam mam monstera na 22 letnim trekkingowym Voyage. Tyle co ta rama zniosła Zanim zdecydowałbym się na allegro pojeździł bym po złomach. Czasem można wyrwać fajne ramy w cenie złomu użytkowego
  4. CS Go w emulacjii PRISM x86 na ARM na tym idzie, więc Quake 3D Arena tym bardziej pójdzie.Adreno630 obsługuje DX12. O dziwo emulacja softu z x86 na ARM działa całkiem ok, ale mogli by programiści przeportować niezbędne zwłaszcza, że Microsoft na dobre zagościł w architekturze ARM, czy to z Qualcomen, czy teraz idzie we współpracę z NVidią, Spadkiem,MediaTekiem
  5. No właśnie. Windows co ty robisz w moim telefonie? - To co Android nie umie XD
  6. 200 km tydzień w tydzień na poziomce, to jednak za mało by się z kimkolwiek przekamarzać na poziomie MRDP @uzurpator ćwicz, ćwicz, może kiedyś zostaniesz zauważony gdzieś na jakiejś gminnej drodze Zawsze możesz od tak prostych rzeczy jak czelendże
  7. Daj mu się nacieszyć zwłaszcza, że 200 km tydzień w tydzień nie jest oszałamiającym wynikiem
  8. @przecietny.kolarz na Wiśle 1200 czasem pojawiały się osoby których marzeniem było przejechać ten maraton mając przejechane niewiele ( jeden z 70 km w życiu), tylko limit na przejechanie tego jest taki że możesz wiele z buta i spać sobie co noc Oczywiście potwierdza się powiedzenie, że takie rzeczy jedzie głowa, jednak już na takim szosowym MPP take coś nie przejdzie z uwagi na limit 72h/ 1000km/ 10000 up I końcówkę większość butuje Limit czasowy i tutaj uważam źe duży ale nikt z łapanki tego nie pojedzie. Od dwóch edycji uczestniczą z nami poziomki na MPP ( moi koledzy zresztą) i realia są takie że od Buedry we Wladku( czyli start jeszcze honorowy) już ich nie ma bo weryfikuje ich zmarszczek. Ostatecznie kończą ledwo przed limitem przy czym widać tu naprawdę heroiczną walkę Na MRDP mamy po przejechaniu tysiąca ponqd 1000 km gór i ja uczestników na takich rowerach po prostu tam nie widzę
  9. Ból D na ultra maratonie to jest najmniejsze zmartwienie. Są trzy powody z których ludzie DNFią . Zniszczenie ( kiedy delikwent nie jest w stanie już kręcić, nie kontaktuje, poddaje się głowa), pech, świadoma decyzja. Obecnie przyjęło się za dystans 1000 km by mówić o ultra maratonie, jednak definicja brzmi iż jest to dystans który dla danego człowieka stanowi już konkretne wyzwanie.
  10. Jakimi ? 30-te miejsce? @uzurpatornie bądź śmieszny. Wrzucałem fotki z wyścigów, wrzucałem tracki z ultra maratonów, gdzie przyjeżdżałem na wysokich pozycjach w czołówce, tylko trzeba uważać A odnośnie pedałów, życzę takich, przynajmniej nie będziesz rozwodził się nad prostymi tematami pokroju 2+2. Ja nie muszę udowadniać, ze nie jestem osłem, bo nie ja mam problem
  11. Ale marvelo ma . Ale, ale Zawsze przecież można pojechać konkretny wyścig z topką, samemu się przekonać, a z odległego miejsca rzucić pytaniem, co się stało? Każdy z czuba ( gdzie wielu z nich ma przeszłość klubową i stosowne treningi za sobą) przecież w prosty sposób odpowie.Wyścig/ konkrety zawsze weryfikują wszelkie domysły/braki/piwniczenie w internetach, żeby znaleźć odpowiedź na tak istotny i prosty temat Tylko po co? Wygodniej jest siedzieć po forach, rzeźbić jakieś teorie " pod kątem dojścia prawdy" dla rozrywki, czy zaspokojenia potrzeby swojej atencji ,mając w tyteuszu doświadczenie większości, która ma z tym niejednokrotnie od długiego czasu praktyczną styczność Próba rozmowy z takimi osobami to tylko strata czasu On Ci znajdzie miliony filmów, które może nakręcić każdy
  12. 80-ka stoi na FE-02 od Flyxii,- bardzo komfortowa rama. Z tymi kołami i tak wyposażony niestety będzie ważył te 10. W tej kasie na karbonie ciężko, następny stary Romet NYK na tej ramie na Apexie 1x11. 700x32c będą wyglądać w tej ramie komicznie.
  13. Przede wszystkim jeżeli chodzi o tę kwestie to pisałem pod kątem SPD , a nie SPD-SL. Weź się człowieku ogarnij, bo to już jest żałosne
  14. Zacznij uprawiać sport a zrozumiesz. Czytanie ze zrozumieniem jednak boli, a nie czekaj, zaczynają się projekcje pod swoje tezy
  15. Można, bo główne ograniczenia leżą w głowie, jednak nie do tego został on stworzony. Każde inne wykorzystanie zależą od ogarnięcia w temacie danego delikwenta i przekalkulowania, czy to się w ogóle opłaca
  16. Ja potwierdzić mogę tylko jedno, że po konkretną wiedze( co do zawartości związków odżywczych w g..e) należy się udać w odpowiednie miejsce, bo jak już wcześniej wspomniałem " przez telefon to ch..jowo widać " . A wiedza jest tak tajemna, że na ustawkach większość ją zna, wystarczy tylko coś zrobić
  17. Aha, czyli to tylko wymówka żeby robić nic Mniodzio. To, że masz z czymś problem nie oznacza , że większość ma z tym problem panie profesorze coś za szybko argumenty się kończą, a już było tak obiecująco
  18. Nikt nie każe kupować, można zlecić, jest pierdyliardy możliwości realizacji, nie żyjemy na pustyni w Afryce Wydrukowałem eksperymentalnie pod kilka nóg, żadna na wyścigu, na podjazdach w mocy nie połamała. Kwestia materiału i ustawienia typu druku Za 50 PLN-a można wydrukować pełną szafę, tylko trzeba ogarniać @pecio z ABS-u w zupełności styka
  19. Stójka zamyka temat Ew. drukarka 3D jak bida totalnie piszczy/umiejętności brak Ogarnięty to samo realizuje w zwykłych SPD-ach Skoro da się biegać z rowerem rzuconym na plecy pod górę, to tym bardziej chodzić po galerii bierdonki
  20. Na tym kawałku widać jak on jedzie i jego reakcję ( żadną reakcje) w momencie kiedy wchodzisz na korby i go wyprzedzasz. Jeżeli się ścigasz/bierzesz udział w zawodach, to jesteś w stanie określić co do joty daną sytuację. I nie napisałem że chodzi że mowa o ostatnich lokatach Nie jestem wrogiem platform, ani wyznawcą zatrzasków. Po prostu wykorzystuję to wszystko zgodnie z przeznaczeniem, by w połączeniu z odpowiednim sprzętem i przygotowaniem mieć jak najlepsze wyniki.
  21. Dyskusja jest luźna, bo temat jasny jak słońce Podobnie sytuacja wygląda w wyścigach gravelowych,- coraz bardziej schodzi na szosę Ludzie nie chcą jeździć po uebach. Ma być łatwo, lekko i przyjemnie, mega szybko, milion pit stopów i najlepiej żeby zawsze świeciło słońce. Organizatorzy się tylko do tego dostosowują , bo inaczej stracą większość uczestników i impreza padnie Wystarczy porównać obłożenie całego rocznego cyklu Watahy względem np Ultralajkonika
  22. Jest takie powiedzenie: Nie każdy zawodnik może być trenerem, nie każdy trener był zawodnikiem Rację ma ten kto posiada odpowiednią wiedzę, ten kto wygrywa wyścigi jest po prostu do tego odpowiednio przygotowany, jest w formie itede, itede, czesto wykonuje polecenia mądrzejszych jak już się do zawodowców odnosimy Startował byś, to znałbyś te podstawy obowiązujące w przyrodzie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...