Skocz do zawartości

pecio

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    3 580
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    10

Zawartość dodana przez pecio

  1. @dfq jeżeli jest jakiś osiłek -pecio na Rouvy to nie ja. Ja jestem starym rachitycznym emerytem kryjącym się pod innym nickiem (miałem kilkanaście kont , obecnie emigrowałem z Rouvy).
  2. Nie chcę nic pisać ale można sobie zrobić jakiś mały "challenge". Zawsze w grupie lepiej (czyt. wydajniej 😁)się pomyka.
  3. Czekaj @spidelli jak cię dorwę na Rouvy...😉😆 wentylator nie wyrobi
  4. @SpinOff bardzo profesjonalnie oznaczona ścieżka. Nie wiem czy się orientujesz co te znaki drogowe oznaczają ?
  5. Odświeżona oferta https://www.olx.pl/d/oferta/kolo-tylne-do-gravela-mtb-dt-swiss-350-microspline-straight-pull-CID767-IDXuGmX.html?bs=olx_pro_listing
  6. Przednie sprzedane na tylne nowa cena.
  7. @Chleje24na7 te "negatywne" mostki to już lata temu montowałem do dwupółek.
  8. Bike&Chill Polecam ten sklep. Szybko (na drugi dzień paczka u mnie), sprawnie , zamówiony towar mają na stanie. W przesyłce miły akcent ..... bardzo dobre krówki (muszą mi dać namiary na producenta)😉 Stage 21 Bikes Teraz klimaty z antypodów 😉 Amerykański butik ze szpejem rowerowym z Kalifornii. Przesyłka dotarła bez problemów , błyskawicznie , grubo poniżej deklarowanego czasu. I mieli to czego praktycznie nie można wyrwać w USA a w Europie to można o tym zapomnieć. Na koniec zakupy u człowieka legendy Zinn Cycles bigandtallbike.com . Tak to ten miły sympatyczny dziadek co napisał rowerową biblię. Zakup bez problemów choć akceptuje tylko staroświeckie metody płatności. Wysyłka z bólami. Długo musiałem tłumaczyć ,że taki kraj jak Polska istnieje i gdzie leży . Potem musiałem zapewniać ,że w Polsce są miasta 😁 a na koniec Małopolskę musiałem przerobić na stan. Konwersacja mnie ubawiła ale koniec końców wszystko zakończyło się sukcesem. Tak ,że bez obaw można tam zamawiać szpej.
  9. @Mentos Formula CURA to te "Curki"😁 i one są tylko pod olej mineralny (oryginalny Formuli to najlepszy olej jakimi zalewane są heble). Poprzednie modele Formul były tylko na dot-a ale już odeszli od stosowania tego "specyfiku" . Nie można mieszać komponentów z pod DOT-a z tymi na olej mineralny bo lecą uszczelki.
  10. Te szybkozłączki Formuli są tylko pod olej i pochodzą z Curek. Plus tego , że nic się nie zapowietrza przy rozpinaniu.
  11. Zamienię się z zębatką Garbaruk fabrycznie nową , fabrycznie zapakowaną do korb Shimano DM 7100/8100/9100 , okrągła , 34 zęby na taką samą tylko 36 T.
  12. Zrobił się mały ruch i parę rzeczy znalazło nabywcę , wskoczyło parę nowych drobnych szpejów.
  13. Do sprzedania widelec Rock Shox Sid Ultimate 120/35 offset 44 https://www.olx.pl/d/oferta/rock-shox-sid-ultimate-CID767-IDXbdIR.html?bs=olx_pro_listing
  14. @itr żeby nie było to nie mój sprzęt i nie maczałem w tym palców (czytaj - szlifierki)😉😁
  15. Co zrobić aby się opona mieściła w widelcu ???? A jak poprawić aerodynamikę stożka obręczy ???
  16. Dodano korby Shimano Deore XT FC-M782 3x10
  17. Dodano Suport Tokena BSA oraz stery Cane Creek 110
  18. Dodano kasetę Shimano Deore XT 8100
  19. Dodano nowe koło DT Swissa 240.
  20. A w dodatku wielkimi krokami szykuje się " kolejny kryzys militarny" i dopiero wtedy się wszystko mega totalnie wysypie.Będzie giga apokalipsa z wszystkim.
  21. Tak sobie teraz patrzę na bikester to się nie dziwię ,że to padło. Ceny niby na przecenie ale dalej z kosmosu. Do innych "butikowych" niemieckich rowerówek to przepaść. Na ten przykład Tubolito S-Tubo-CX/Gravel u nich 167,99 , w najdroższym polskim 129,99 a w "niemieckim butiku " wychodzi 105 zł (od tego dodatkowo minus 10% rabatu).
  22. Mała wyprzedaż szpeju z zapasów/ demontażu roweru żony . Sukcesywnie będę dodawał nowe pozycje. https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/5rI0H/
  23. Recesja widzę , że nabiera rozpędu. Zaczyna się wszystko sypać..
  24. Bikestacja - mam mieszane uczucia 😉 po zakupie w tym sklepie. Kupiłem część nówkę - otrzymałem z demontażu sfatygowaną przez rzeźnika i niekompletną. Po monicie przeprosiny (że niby przez pomyłkę) i oczywiście wysłali towar taki jak miał być. Na całe szczęście mieli na magazynie bo z tym też różnie u nich bywa. Na duży plus posiadają niszowy asortyment którego próżno szukać w innych sklepach.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...