Skocz do zawartości

pecio

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    3 579
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    10

Zawartość dodana przez pecio

  1. Tylko nie pryskaj tymi farbami co są w aerozolu dostępne w marketach bo błyskawicznie lakier "zejdzie" . Jak chcesz trwale to dwuskładnikowym epoxydem.
  2. @sznib "... Ale masz prawo jechać lasem..." Zależy po jakim lesie /czyim / jakim "sprzętem" i w jakim "zakresie"
  3. Nie bez kozery Brzechwa pisał "...dzik jest dziki , dzik jest zły.....". Wpisując się w obecną narrację mam kilka postulatów: 1. Odciąć dziki od zaplecza - wyciąć całkowicie wszystkie lasy , zagajniki 2. Aby uniemożliwić im rycie tereny powstałe po wycince - zabetonować 3. W celu uniknięcia potencjalnego desantu na tereny "ludzkie" proponuję pootwierać wszystkie studzienki , włazy. Niech w nie wpadają. Że parę dzieci też czeluści pochłoną - ofiara musi być w myśl zasady cel uświęca środki. 4. Dajemy zielone światło naszym wspaniałym myśliwym - niech dobiją to co zostało. Że zginie przy okazji parę naszych futrzastych milusińskich - takie są oblicza wojny. 5. A na koniec aby uniemożliwić potencjalne odrodzenie przeklętej flory i fauny nad Polską rozpylić Roundup. Budzimy się w pięknej wspaniałej rzeczywistości pozbawionej "brykających salcesonów"
  4. Obręcz masz hookless ? To faktycznie uważaj z nadmiernym ciśnieniem. Jak masz klasykę czyli hooked i takowe też opony to spoko możesz załadować "ile pompka dała" 😉Oczywiście po wskoczeniu zjedź do ciśnienia "roboczego"
  5. Były czasy , że codziennie szorowałem kamerdolce , ot taka specyfika tej dyscypliny. Dwa razy przeszarżowałem - raz na pół roku uziemiony, innym razem na trzy miechy. O szyciu to już nie wspominam. Teraz jak uprawiam emeryckie czyt. szosowe/gravel/turystyczne kolarstwo to ani razu mnie łono matki ziemi nie przytuliło
  6. Mała reorganizacja " mobilnego zaplecza serwisowego".
  7. Też mam kod na Zwifta i od 1 stycznia zamierzam go wykorzystać. Zwift potrzebuje dobrej "grafy" w kompie, inaczej jak każda gra będzie " mułowato" . Potem od lutego idę w Kinomapa. Bardziej mnie rajcują widoczki . Trenować nie muszę bo forma i parametry medyczne mnie rozsadzają 😉 A jak chcesz wybitnie treningowo pociągnąć to TrainerRoad
  8. Stara praktyka oponiarzy. Nabijają oponę przekraczając grubo ciśnienie aby wskoczyła a potem spuszczają do normalnego eksploatacyjnego.
  9. A to zmienia postać rzeczy. Ale tak nawiasem mówiąc to w Belgii prawie połowa gada po francusku.
  10. Chcesz coś kupić w Belgii ? Po angielsku bez problemu się dogadasz.
  11. Tak , przejdźmy wszyscy na pompy ciepła i samochody elektryki . Przy naszym systemie energetyczno- przesyłowym ....................... alleluja. Nie mówiąc nawet ile syfu toksycznego niesie ze sobą elektromobilność. To taka tykająca bomba. Kupujmy e-rowery na potęgę. 🤮
  12. Dla mnie to druga opcja , bardziej" egzotyczna".
  13. @Punkxtr Była jeszcze taka jedna już nie istniejąca kultowa austyjacka firma - RooX. Biżuteryjne sztuce, mostki etc.
  14. Faktycznie w trybie " just ride" można manipulować swoim " balonikiem" a tym samym pozycją na trasie.
  15. Dzisiaj śmigam z rana na Rouvy , dopadam klienta , "migacz" i odjeżdżam. Po odskoczeniu na niecałe sto metrów gość znika by po paru sekundach znów się pojawić ........ale ponad cztery kilometry znów przed mną. Albo ja czegoś nie wiem/nie rozumiem albo najnowsze trenażery umożliwiają generowanie tuneli czasoprzestrzennych i skoki . Dla mnie po wygaśnięciu obecnej subskrypcji jest to już definitywny koniec z tą skopaną platformą.
  16. @TheJW O choince. Rowery od niepamiętnych czasów myje pod prysznicem/ w wannie , a na Rouvy codziennie popylam ( zimową porą) . Kiedyś z kaset rowerowych robiłem choinkę ale wychodziła taka jakaś mikro 😁. Potem na klasycznej jodełce wieszałem koronki, ale Twoja w czystej postaci rowerowa instalacja choinkowa przebija wszystkie moje dokonania.
  17. @TheJW Totalna zeje....za. Będę naśladowcą !
  18. Jakbyście mieszkali pod lasem / posiadali własny las to wiedzielibyście , że sytuacja "terenowa ' potrafi SAMA się zmienić z dnia na dzień. Po za tym jak robię ścinkę we własnym lesie to mam znaki stawiać dla szanownych rowerzystów. Trochę oleju w głowie.
  19. O ile dobrze pamiętam to skumulowana siła miała oddawać w martwej strefie.
  20. @5piritbędziesz Pan "zadowolniony" 😁
  21. Ja mam adaptowane dwie dziewczyny i uratowanego chłopaka ( siłą odbity od bardzo złego bacy). Nie wykluczam pod wpływem jakiejś sytuacji przygarnięcia kolejnego psipsiaka. Osobiście nie wyobrażam sobie domu bez kanapowych okupantów.😁A intensywnie karmiłem outsaiderów czyli Pika i Arniego .
  22. Można jeszcze oprócz tego zrobić małą donacje finansową. Fajnie też ,że parę futrzaków znalazło przy okazji nowe domy.😻
  23. @leejoonidas za kilka lat opracowanie szczepionki to już nie będą miesiące tylko tygodnie lub nawet kwestia kilku dni. Świat nie stoi w miejscu - rozwój technologiczny /naukowy jest wprost niesamowity. Już dziś potrafimy dosłownie drukować kości , hodować tkanki miękkie np. skórę do przeszczepów.
  24. Mam wielką prośbę. Na OLX jest akcja nakarm psa. Nic nie kosztuje wystarczy kliknąć nakarm psa , wybrać "biedną sierotkę" i przysłużyć się sprawie. Wielkie dzięki !!!
  25. @CoolBreezeOne mnie po tym złożonym "związku chemicznym" też spada wydajność ale za to rośnie niewspółmiernie zdolność do rowerowej ekwilibrystyki.😉😁
×
×
  • Dodaj nową pozycję...