Skocz do zawartości

ernorator

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1 168
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2

Zawartość dodana przez ernorator

  1. Wczesne firmware powodowały szybsze zużycie baterii, może trzeba updatować. Jeśli sczytujesz poziom baterii z garmina to on czasem źle pokazuje. Gdzieś czytałem jak chłop miał rower w garażu to opierał go o ścianę przerzutką, ta chciała się skorygować i cały czas odpychała się od ściany https://bettershifting.com/how-to-troubleshoot-di2-battery-drain-issues/#setup
  2. O naszym krajowym dystrybutorze Scotta słyszałem legendy
  3. To jest jakaś paranoja z cenami u nas i za zachodnią granicą, szukałem ostatnio gumowej kątowej przelotki do ramy na przewód Di2, u nas ~60pl, u niemca 2 euro....z przesyłką DPD 25pln nadal jest taniej.
  4. Mam Spcycle u siebie, zrobione z 3k km w tym kilka wyścigów grawelowych.
  5. @emski Nie do końca tak jest https://www.nhtsa.gov/sites/nhtsa.gov/files/nhtsaabst4finalrpt.pdf
  6. Kolejna sprawa to zmiana rowerów endurance na wyścigowy/wspinaczkowy. Będzie niżej, dalej do kierownicy i sztywniej. Mam dużo znajomych z madonką/TCR/Tarkamiem mieszkającymi na stojaku bo plecy bolo.
  7. Nie, 12s to nie 11s, inne odległości między zębatkami w kasecie Kasetę 12s 105 da się za 150pln kupić, wsadź do trenażera i po sprawie.
  8. Dostałeś bardzo konstruktywną odpowiedź w kawałkach: Chińskie tanie kierownice z nieznanej firmy - NIE Chińskie mniej tanie kierownice ze znanej firmy - TAK Bontrager to ekstraklasa - NIE Wiesz już jakie kierownice warto kupić, teraz musisz dobrać taką, która będzie miała odpowiednie wymiary, pasowała do podkładek i po temacie.
  9. Nie ma specjalnej lewej klamki do 1x12 DI2
  10. Teraz cos z porządnego chińskiego karbonu Yoeleo sklep EU bez ceł https://www.yoeleoeurope.com/collections/road-handlebar Winspace sklep międzynarodowy ale też nie ma ceł https://www.winspace.cc/collections/handlebars ICAN magazyn EU bez ceł https://icancycling.com/collections/carbon-frame-eu
  11. Mi się ramy Spcycle z ali podobają, gdyby mnie waż z kieszeni nie gryzł to bym Yoeleo G21 DB kupił ale 1400€...może za rok 😘
  12. Shimano RD-RX827 / RD-M9250 / RD-M8250 / RD-M6250 wszystkie SGS działają z kasetą 10-51 microspline. Ciekawi mnie czy powyższe mogą działać z kasetą 11-51 HG? Taką jak SUNRACE CSMZ800.
  13. Token ma zazwyczaj napisy Token, do tego nic podobnego nie ma na ich stronie.
  14. Daj hamulce SLX 7100 z donglem albo deore 6100 i będzie działać z klamkomanetkami. Klamkomanetki też mogą być dowolne 2x10 pod hydrauliczne hamulce, tiagra, stare 105 itd. Marin DS z napędem GRX 1x10, klamki GRX400, korba CUES na kwadrat, przerzutka GRX400 i hamulce SLX.
  15. To są koła CSC, piasta CSCT31 na 6 zapadek. Aliexpres wysyłka z EU pewnie w okolicy 1300-1400.
  16. Bliitz - 21576 km (szosa, gravel, trenażer) Zigfir - 19178 km (mtb, szosa + trenażer) [13338 km outdoor] bashey_pl - 10285 km (cross 3.3kkm, gravel 4.8kkm trenażer 2.1kkm) provayder - 9418km (szosa, MTB) michalr - 8564km (terenówka, mieszczuch) przecietny - 8000 km (mtb,grv) SpinOff - 7261 km (szosa, gravel, trenażer) Jacekddd - 6752 km (velomobil - rower poziomy) bubulin - 6004 (mtb 26 carbon semi slick / mtb 27.5 full ciężki) dfq - 5701 km (MTB, gravel, trenażer) ernorator (gravel, szosa, trenażer) - 5388 km smw44199 - 5219km (cross) Cross90 - 4734 km (Szosa-1734 km, MTB-1081 km, Cross-1261 km, Trenażer-658 km) Grochu86 - 4484km (gravel,szosa) wojtbike - 4059 km (cross) Lextalionis - 3787 km (gravel) spidelli - 3654 km (szosa: 1542 gravel: 2080, MTB: 32, trenażer: 1524 - nie liczę do dystansu) Miro1970 - 3238 km (stalowe turystyk i fitness) Zbyszek.k - 3105 km. (trenażer + gravel) CoolBreezeOne - 3018 km (MTB) revolta - 2910 km (MTB) JWO - 2870 km (MTB) D!ckSteele 2779 szosa, 2364 trenażer Sansei6 - 2707 km (MTB) thorcik - 2659 (mtb) Joker86 - 2600km( gravel , schwalbe Kojak) NerfMe - 1712 km (MTB) szczupak56 - 1104km (cross 1027, mtb 77) Electronite - 696km (szosa) TheJW - 573 km (MTB, dojazdowy) Eathan - 64 km (gravel) l2cz3k - 46 km (MTB)
  17. Ostatnio nawet nibyto z PL, ale i tak z Francji jadą
  18. Mostek tam można zmieniać bez problemu, popróbuj 80 czy nawet 60 (są relatywnie tanie a może nawet ktoś pożyczy). Mostek można też odwrócić, żeby był na +. Można pomyśleć nad kierownicą z większym wygięciem niż obecna. Pewnie małe rogi pomogły by na dłuższych, monotonnych odcinkach.
  19. Szczerze życzę kontaktu z policjantami sprawdzającymi legalność rowerów elektrycznych.
  20. 2. Sprawdzona i nie widzę różnicy między nią a podobna od Assoa, którą mam. Taką też mam i też robi wszystko co trzeba https://pl.aliexpress.com/item/1005006384506934.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.295.177b1802AGDC6N&gatewayAdapt=glo2pol
  21. Kurde, ja też taki kupiłem.
  22. Ten rower to dziadek połowy ram Marina
  23. Kiedy kupowałem te koła to zapytałem o łożyska i mi odpisali, że: Front 6802x2, rear 63802x2, freehub 6802x2
  24. Wszyscy dobrze znają realia i wiedzą co jest czym i po co, my tu sobie jaj robimy z najnowszej ofiary 😘
×
×
  • Dodaj nową pozycję...