Wgrać swoją mapę (w sensie podkład), czy trasę/ślad?
Bo jak to pierwsze, to raczej tylko garmin. Budżetowo to Edge Explore 2, albo jakaś używka Edge 840 lub 1040.
Jak chodzi o wgranie trasy, to na ultra może być fajny Coros Dura, jest wątek na forum, albo któryś Bryton