Skocz do zawartości

spidelli

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    6 242
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    108

Zawartość dodana przez spidelli

  1. Domyślam się, że jest dopłata za nowość. Patrzę też z własnej perspektywy, dlatego kwota nieco zaporowa. Jeśli jednak ktoś jeździ na poważnie, to już za "normalne" buty i pedały płaci pewnie w okolicach połowy tych Ekoi i z tej perspektywy może to tak nie wygląda.
  2. Pedały z butami - ponad 2,6 koła Dobrze, że nie jestem fanem zatrzasków
  3. @Eathan Jest stronę wcześniej
  4. Czekam na zmianę czasu, bo teraz jak kończę pańszczyznę to już słonko nisko, zanim się przebiorę... Jakoś ciężko mi się zebrać. A chomik pod ręką.. No i do 11.04 mam subskrypcję, chyba że Gestalta wcześniej sprzedam
  5. Dla dziewczyn są wagginsy Po prostu obcisłe spodnie do biegania Raczej takich nie kupisz pod hasłem "rowerowe" żeby nie miały wszytej pieluchy
  6. Łańcuch też mam nowy Wszystko do innego projektu kupione, czeka na montaż (korba 46/30, suport, przednia przerzutka GRX, adapter obejmy, tylna przerzutka GRX, łańcuch) Ten był na szosę dostosowany bo napęd fabrycznie ma szosowy, dołożyłem opony slicki, w zeszłym roku wpadły klamki i hamulce GRX, przetestowane na Stelvio. A ponieważ w tym roku kupiłem szosę endurance, to Gestalta chcę sprzedać - albo jak stoi albo - co mi przyszło do głowy dzięki temu postowi - jako gravela. Ale nie namawiam Nie żyję ze sprzedaży rowerów 😎
  7. @zekker Masz niebezpiecznie logiczne pomysły Reklamy wstawią Odpalasz licznika a tam sr.czka reklam jak w niektórych darmowych apkach - czekasz 30 sekund patrząc na reklamę jakieś infantylnej gry
  8. No prąd zdecydowanie lepszy od dwusuwa 👍
  9. Jak jutro nie będzie padać, to wpadnie druga w tym roku stówka asfaltem.
  10. @Maria00 Jak jesteś z Wrocławia albo okolic i uznasz że uzywki wchodzą w grę to możemy się dogadać, z zapasem zmiescisz się w budżecie, nawet po wrzuceniu nowych przerzutek i korby 🤔 No i jesli rozmiar podejdzie 🙂
  11. A wymiana piasty na coś z 7-ma biegami? Pytam teoretycznie, miałem chwilę trekinga z taką piastą i do emeryckiej jazdy było całkiem ok. Nawet spore podjazdy dawało się zrobić, byle wolno i dostojnie, oszczędzając siły. Nie wiem na ile części w takich rowerach są wymienne ale zacząłbym od tego a nie od dospawywania kolejnych elementów Nie chcę być złośliwy ale to rower do wyglądania a nie jazdy Zasadne pytanie na czym jeździ partnerka, bo może warto kupić coś podobnego i dla ludzi?
  12. Z Dekla to mogę polecić te cienkie rękawiczki, czapeczki (kiedyś Kalenji, teraz Kiprun) czy kominy - te najtańsze, w sekcji biegowej - mam tego po kilka sztuk/par w każdej kurtce i kilka luzem - czy do auta czy na rower. Ponieważ unikam jazdy z pieluchą, często kupuję legginsy czy krótkie spodenki na dziale biegowym w Deklu - niedrogie i całkiem przyzwoite, podobnie wciąż mam jaskrawą wiatrówkę Kalenji do biegania (już się chyba sprała) - kiedyś te ciuchy biegowe (Kalenji) były nieco tańsze od rowerowych (B-Twin). Mogę też polecić gatki z dekla - czy slipy czy bokserki - mam, używam, nawet z pieluchą jak wybieram się na dłuższe jazdy - nie mam problemów z otarciami. Właśnie ostatnio sobie pomyślałem, że trzeba by odświeżyć flotę gaci, mam nadzieję że w Deklu za wiele się nie pozmieniało poza przebrandowieniem na Kiprun czy Van Rysel Oczywiście mam też dedykowane dla rowerzystów ciuchy ale nie jestem ortodoksem i ubieram się po prostu wygodnie.
  13. A potem 9 g ołowiu w potylicę i dół z wapnem -------------------------------------------------------------------------------------------------- Polecam Namibię - praktycznie w dół trasa, dobra na regenerację. Uwaga na 35 km bo się sępy kręcą 🤣 https://riders.rouvy.com/route/86982
  14. @marcin_ostrów O panie, nie bałeś się pan? Taka locha z młodymi to ponoć najgorsza zołza...
  15. Szutry to nie zawsze "teren" i "bezdroża" 🙂 To powiedziawszy głosuję nad zwiększeniem budżetu żeby kupić od razu coś przyzwoitego - kilka stów więcej łatwiej przeboleć niż wydane kilka tysięcy z uczuciem, że jednak lipa... Swoją drogą mam Gestalta 2, którego chcę sprzedać, co prawda przerzutki są Tiagry ale klamki to hydrauliczny GRX. Żeby Koledzy byli zadowoleni, to musiałbym wymienić przerzutki i korbę na GRX ale akurat mam kupione do innego projektu. Tylko 175 to koniec skali dla rozmiaru 54
  16. Takie trochę seksistowskie jest sugerowanie, że to kobiety zyskają na sztucznej inteligencji 🤔😎🤣
  17. Nie mam pojęcia, oficjalnie to jest Hak przerzutki tylnej RE266 A7005-T6 Thru Axle Ø12mm: Hak przerzutki tylnej RE266 A7005-T6 Thru Axle Ø12mm Daj znać, bo ni wiem czy się w..ć czy mieć dobry dzień, zgodnie ze wskazaniami zegarka Nie miałem do czynienia z UDH1 ale na moje oko to chyba co innego...
  18. Zapasowe haki - lubię je mieć
  19. Wrzucałem w innym wątku printscreena z manuala Gianta - było chyba 9 Nm na śruby mostka. Włączyło mi się myślenie, jak obrobiłem imbus w śrubce Na szczęście dało się wykręcić i miałem zapasowe śruby z innego mostka. Dokręciłem je na 6 Nm
  20. Edyta: W niektórych rowerwch napęd 1x jest pożeniony z wygietą rurą podsiodłową co oznacza, że nie założysz przerzutki jakbyś chciał mieć 2 blaty z przodu. Pod tym względem 2x da się przerobić na 1x. Wątek idzie na rekord jak ten o zakupie szosy 😎
  21. Miałem 36:36 i jakoś podjeżdżałem, teraz będę miał 46/30 i 11-36. We Wrocławiu nie ma gdzie podjeżdżać. A bikepacking to z dziewczyną więc ekstremum odpada...
  22. Ok, tylko wtedy masz wujową symetrię. A bicie na boki to trochę insza inszość.... To albo scentrowane koło albo opona - koło pracuje na boki i góra- dół i nie na całym obwodzie tylko "punktowo"...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...