Skocz do zawartości

spidelli

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    6 242
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    108

Zawartość dodana przez spidelli

  1. Ja ciągle na chomiku
  2. @Jurek63 @sznib Zapchana skrzynka.
  3. @Sobek82 MURZYN?
  4. @pecio Budzik mi dzwoni o 4:50 😎 Dlatego staram się kłaść przed 22.
  5. @szajbna Lepiej sprzedać, niech cieszy kogoś innego
  6. Takie bzdury to mi pomierzył jeszcze na dole nawet ciężko to zrzucić na ruchy ręką, które potem wykonywałem na drabinkach. Po prostu pomiar z ręki można sobie odpuścić. Zapomniałem już bo najczęściej pasa używam. Najbardziej mnie bawi to, że zegarek leżąc ba stole nie potrafi tego stwierdzić i liczy mi to do snu, mimo że: 1) rzekomo mierzy tętno, 2) rzekomo mierzy temperaturę skóry, 3) ma wskazaną godz. snu na 21:30 W efekcie dostaję coś takiego: To szare mogę sobie wyciąć w aplikacji ale wkurza mnie to. Polar twierdzi, że zegarek musi się nauczyć moich zwyczajów 😎 i muszę go nosić 90 minut przed zaśnięciem. Ten obrazek nie jest miarodajny ale raz mi policzył sen od 17:30, odkąd zdałem zegarek po pracy.
  7. @przemeg Odpuściłem hak, wożę na dachu rowery.
  8. No właśnie, ja bym zaczął od przyczyny, nie od skutku...
  9. Masyw Rax, na górę albo kolejką albo ferratką. Bardzo fajne trasy, wymagające ale malownicza okolica, więcej kozic niż ludziów. Chyba sobie kupię nieco inny kask do kolekcji A mapy z serwisu PolarFlow - właśnie odkryłem tryb 3D Uda to mnie do dzisiaj bolą (od soboty) ale pora wracać na rower bo wykresy pikują. Edyta: Z lenistwa nie założyłem pasa, zegarek nie zawiódł - najniższe tętno 28
  10. Często czapki są "one size" więc wielkość głowy robi różnicę, może mam za małą głowę, żeby się daszek zaklinował na sztywno
  11. Chomik jeszcze postoi, do końca subskrypcji chyba Mnie tak dały w p... te drabinki wczoraj, że ledwo nogami poruszam
  12. Rower został w domu:
  13. Dla mnie to ciekawe bo i tak płacę przez te pół roku za TP. A R mnie wkurza czasami 😉
  14. Konkurencja nie śpi: TrainingPeaks Virtual Zimą sobie opłacam równolegle do R, mam nadzieję, że coś fajnego, bo konkurencja jest dobra Wrócę do domu po świętach to odpalę....
  15. @HSM Póki co, jest tak, jak piszesz. Właśnie wyrysowałem sobie trasę w K i mam ją już w zegarku. Ciekawe ile czasu zajmie im zrównanie uprawnień (oczywiście w dół)? Przerabiałem to już Runtastic - najpierw zażyczyli sobie opłat a potem powiedzieli, że im przykro i zwijają biznes 🤣 I znikli z moimi pinioindzami
×
×
  • Dodaj nową pozycję...