Skocz do zawartości

spidelli

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    6 242
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    108

Zawartość dodana przez spidelli

  1. A Pan? 😉🤣 Bo zjazd na stronę, ale widok za plecami niczego sobie 😉
  2. W deszczu to i bez rękawiczek obsługa smartfona jest wyzwaniem...
  3. Topeak Backloader 10 L. Przetestowana i sprawdza się na całodzienne włóczęgi, kiedy trzeba zabrać jakąś kurtkę, zapasową butelkę wody, powebank.
  4. Teleporady działają tylko w wyobraźni polityków... Twoje zdrowie, zainwestuj w nie 👍
  5. Wybaczcie. Dziadek znów coś pokręcił 🤭
  6. Kolega @Cross90 chyba miał podobny problem...
  7. Zlapcie i trzymajcie, bo u mnie dziś deszczowa jesień... Bo bywało piękniej
  8. Oj, ja też pomyliłem, czlowiek strzela fotki z siodła, obrabia i wysyła w locie to i o pomyłkę nie trudno 😉
  9. Dokupiłem sobie lusterko Cateye do drugiego roweru. Mam w jednym gravelu i jest to bardzo wygodna rzecz. W majówkę wsiadłem na rower bez lusterka i wrócił charakterystyczny punktowy ból pleców (w zasadzie lewe ramię) od zerkana lewo-tył (czy żona nadąża, czy można dziurę ominąć środkiem jezdni). Szczerze polecam: https://cateye.com/intl/products/accessories/BM-45/
  10. Ja kolejny raz pochwalę centrumrowerowe. W zeszłym tygodniu zamówiłem torbę Topeak Backloader - 6 litrów. Przyszła nazajutrz, zgodnie z opisem. W piątek doszedłem do wniosku że może jednak 10 litrów - w sobotę odebrałem drugą torbę z paczkomatu. Wysylka błyskawiczna. Jedyna upierdliwość to procedura zwrotu przez papierowy formularz. Mimo wszystko - pozytywna
  11. Bo na Skajtałer to prościutko, panocku Pan nie jesteś teraz Cross tylko Szoss 😉😀👍
  12. Bo trzeba będzie tam wjechać...
  13. @zekker A wiesz, że kiedyś myślałem o tym? Byliśmy na jakimś rodzinnym, świątecznym spacerze i dwóch gości się wspinało tamtędy, nawet jednego zagadałem jak mu się Jari spisuje
  14. Od Zagórza; na Wielką Sowę była inwazja stonki a poza tym byłem na gravelu No skandal, będę musiał porozmawiać z burmistrzem, jak tu się chwalić jak nie widać szczegółów? 🤣
  15. Stójka tu pasuje nawet 😉😂
  16. Bo głupio mi było trzymać długo koło tej Pani Wycinanka z GoPro
  17. Obłóż lodem W pośpiechu? Bo dawno nic się nie kładło:
  18. Tryb rower (podkreślam różnice): 2,7K/120, Lens Wide, HyperSmooth On, Scheduled Capture on, Duration No Limit, HindSight Off, Timer off, Zoom 1.0x Pro Tune: Bit Rate High, Shutter Auto, EV Comp 0, White Balance Auto, ISO Min 100 ISO Max 400 Sharpness Low, Color Flat, RAW Audio Off , Wind Auto Pewnie te 120 klatek żre, ale tak ustawiłem pod slow motion...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...