Skocz do zawartości

Eathan

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2 163
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12

Zawartość dodana przez Eathan

  1. @Roballinho ale popatrz na to tak. Masz pracownię, świadczysz usługę. Wchodzi klient ogarnąć ustawienie koła. Ty wyciągasz taki przyrząd, mierzysz, opowiadasz jak ważna jest dobrze dobrana wysokość siodła. Potem innymi przyrządem ustawiasz klamki, kierownice, siodło, etc. Na koniec wystawisz paragon na 500 zł. Klient wychodzi zadowolony, opowiada jakie narzędzia tam mają, jak są precyzyjni, etc. Druga sprawa to, że współczesne społeczeństwo głupie i nie potrafi robić prostych rzeczy. Dlatego powstają narzędzia, które mają wywarzać dawno otwarte drzwi
  2. Bez problemu Ci to naprawią. Tutaj masz poradnik a jednocześnie to serwis zacnego forumowicza @Punkxtr I zdaje się to Warszawa tak jak potrzebujesz a jednocz
  3. @Roballinho nie tylko ładne, ale nawet działa i się przydaje. Do tego w cenie z Ali warto mieć!
  4. Tak to jest przyczyna. Da się to wymienić. Musisz rozebrać klamkę, żeby dobrać się do śrubki. Szajbak miał film jak to się rozbiera.
  5. Nowa cena 7500 PLN
  6. @usulek możesz kupić zaprawkę samochodową (czarny łatwo dobierzesz) i sobie to podmalować. Nie będzie walić po oczach.
  7. @pecio stery spokojnie tym ogarniesz
  8. Nowa cena 7999, PLN
  9. Rower 1 - tarcza z przodu sprawiała problem z nowym łańcuchem po ok. 3000 km Rower 2 - w nowym rowerze podczas pierwszego serwisu odkryłem zerwany gwint w jednej ze śrub mocujących tarczę. W obu przypadkach wyleciało FSA i wjechała korba Shimano. Tutaj człowiek wie, czego się spodziewać, da się kupić wszystko co jest potrzebne.
  10. Każdy mój kontakt z korbami FSA utwierdza mnie w przekonaniu, że to ZŁO, które należy wycinać przy samej ziemi. Brak części, iluzoryczna dostępność oraz chore ceny.
  11. @CoolBreezeOne używanie tej taśmy wymaga wprawy, ale u mnie cieło onguarda.
  12. Szblony? Sam kleiłem na oko i używałem taśm do cięcia folii - KNIFELESS .
  13. @TheJW gdyby nie to, że się jeździ bez majtek, ale w kasku to bym zasugerował, że do zestawu światowej szosy powinieneś dokupić majtki z sosnowca => https://majtkizsosnowca.pl/
  14. Marin Rift Zone Carbon 2, model rocznikowy 2021, zakupiony w grudniu 2020 roku. Rozmiar koła 29 cali. Jestem pierwszym właścicielem, posiadam komplet dokumentów wraz z potwierdzeniem wykonania przeglądu gwarancyjnego w serwisie Marin. Rower w rozmiarze L. Przed sezonem 2023 wykonano pełen serwis całego zawieszenia – amortyzator i damper były w Spiders Suspension (mam RMA z datą luty 2023). Profilaktycznie wymieniono również komplet łożysk w zawieszeniu i sterach. Od tej chwili rower przejechał ok. 400 km (300km w 2023 r., 100km w 2024 r.). Pełna specyfikacja dostępna na stronie => https://www.marinbikes.com/pl/bikes/2021-rift-zone-c2 Względem oryginału wymieniono: - manetkę na XT M8100, - siodło na ERGON SM Comp Men M/L, - korbę na XT M8100, blat 34t - łańcuch na SLX M7100, Rower sprzedaję na fabrycznych kołach i oponach Maxxis. Koła mają minimalny przebieg (ok 500 km). Koła DT Swiss widoczne na niektórych fotkach można dokupić oddzielnie. Cena: 8500 zł, do negocjacji Więcej fotek: photos.app.goo.gl/9Mu2v7wMGTnuw76g6 OLX => https://www.olx.pl/d/oferta/marin-rift-zone-carbon-2-kolo-29-cali-rozmiar-l-bogata-wersja-CID767-ID12qGs1.html PS Jeżeli cena końca będzie satysfakcjonująca to w pakiecie dorzucę zestaw serwisowy łożysk, łańcuch M7100, kasetę M7100.
  15. @chudzinki to Geoid CC600 nie. Więc do części Magene też nie. Nie wiem jak wyższe modele i jak z iGPSport.
  16. Otóż to. Płacimy za coś więcej niż samo urządzenie. Tanie GEOID (klon Magene) nie ma aktualizacji. Nie wgrasz własnych map co w takim Garminie jest możliwe. Nawet koniec wsparcia Garmina nie oznacza końca urządzenia. Po prostu nie będzie nowych funkcji, ale aktualne mapy zawsze będą
  17. heheh u mnie podobnie. Rift Zone Carbon właśnie poleciał na OLX. Ostatnie dwa lata to 400 km przebiegu.
  18. Nie ma z tym sensu walczyć. Po prostu trzeba znaleźć rozwiązanie. U mnie jest podział. Mam jedno źródło dochodu wyłącznie na tematy rowerowe Takie zupełnie niezależne od pozostałych...
  19. @TheJW widzę poważną lukę w liście A tak poważnie to oliwka i piny do skracania hydrauliki. Zakładam, że pamiętasz i to drobne części, ale warto pamiętać. Pewnie oliwka będzie ale pin może się przydać.
  20. @chudzinki na eazymut coś mieli w outlecie.
  21. No to działa i poprawnie przypisuje rodzaj do roweru. Co ciekawe działa idealnie Garmin => Strava ale nie działa @Garmin => Garmin Connect. Jest to zabawne, bo do Stravy leci przecież przez Garmin Connect.
  22. @chudzinki da się. Robisz sobie profile np. MTB i Gravel. Wybierasz na liczniki profil aktywności i potem ładnie leci do Stravy. Jak rozumiem chodzi Ci o podział aktywności np. na dwa różne rowery.
  23. Eathan

    [GRX] wyciek oleju z klamki

    U nas też kupisz: https://allegro.pl/oferta/membrana-lewa-do-klamkomanetki-shimano-st-r9120-r8025-r7020-r7025-17090522215
  24. Ale, że tak od tablicy? Musisz poćwiczyć rzuty Z racji braku włosów i problemów z zatokami zawsze muszę coś mieć pod kaskiem. Od początku jeździłem z bandaną. Próbowałem czapeczek kolarskich. Generalnie są ok, ale zawsze zostaje mi pasek między krawędzią okularów i kasku, gdzie ta czapeczka nie dochodzi i mam kawałek nieosłonięty. To skutkuje tym, że po dłuższych trasach mam bóle głowy. Bandana pozwala na zasłonięcie idealnie tego obszaru. Zarówno w czapeczce jak i bandanie problem owadów nie istnieje. PS Testowałem jeszcze czapeczką tego typu https://evolutionbikes.pl/products/biotex-summerlight-subcade-5?variant=42501963317388&currency=EUR i to też daje radę.
  25. Moim zdaniem nie masz czego się obawiać. Miałem 830 od chwili premiery. Genialny sprzęt to był. Brak wsparcia odnosi się tylko softu a tam wszystko działało poprawnie. Mapy zawsze sobie wgrasz. @ChuChu btw tutaj masz lepszą cenę niż w linku podanym wcześniej https://www.bike-discount.de/en/garmin-edge-530-gps-bike-computer
×
×
  • Dodaj nową pozycję...