Skocz do zawartości

Maciek226

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    609
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Maciek226

  1. bo sie szosa i emtebe suszą
  2. jak na dojazdy do pracy jest super , wiekszość z nas już dawno nie potrafi delikatnie i powoli jechac do pracy żeby sie nie zmachać
  3. zamiast e rowery mogą rowijać technologie skrzyn biegow w suportach - lepsze rozłożenie masy itp ,a teraz stary " biznesmen" z brzuchem który rozmiarami może służyć za stolik objedzie wycinaka mtb
  4. rozbierz i sprawdź , serwis amorka powino przeprowadzać sie najrzadziej co 12 miesięcy
  5. kiedy ostatnio robiłeś mu serwis ?? pewnie padła uszczelka w uturnie
  6. ciekawe jak bardzo sztywny jest tylny wahacz
  7. bo tak ładnie się obłocił
  8. jak on tą kierownicę założył?
  9. mi to wygląda na raidona z okolic 2009-2010 z naklejkami reby daj więcej zdjęc jak myśle chodzi Ci o tą z tego ogłoszenia?? http://olx.pl/oferta/amortyzator-rock-shox-reba-xc-rider-CID767-IDemPDj.html#34d5ea33e5 zależnie od modelu jeżeli to raidon w wersji sprężynowej to ok 120-150zł
  10. sigma bc1609 STS obrecz sunrims mtx32 piasta novatec d042 10x135
  11. zgłoś sie z tym do sprzedawcy , ew przeczytaj w instrukcji coś na ten temat może jest napisane ,
  12. ile ma lat dziecko , może zamiast inwestowac w 24cale lepiej i bardziej przszlościowo będzie złożyc jakieś budżetowe 26 cali
  13. o ile sie nie myle jest jeszcze serwis spider suspiensions
  14. u mnie w fullu connex 808 wytrzymmał do tej pory jakieś 3 tys km gnębienia po błotach gdzie co wypad jest praktycznie w nim topiony , jak na razie tuleje sie tak wytarłu że są o ok 1mm węższe niż wewnętrzna szerokość ogniwa , ale jak do tej pory nic nie przeskakuje itp mam nadzieje że uda sie na nim w dobrym stanie dociągnąc do końca roku
  15. Maciek226

    oponka

    panarecer fire fr??
  16. używane M520 do crossa na szosowe treningi
  17. wkłądka do kasku kellys rocket klocki accent 3 funktion
  18. obciślaki z decathlonu za 29,99 - ciekawe czy sprawdzą się jako majki pod zwykłe spodenki 2 detki w decathlonie za 10zł
  19. klocki git wypal je , papeierem sciernym przeczyść a hebelki odpowietrz
  20. 2x avid HS1 180mm nowy koło przód amor epicon X1
  21. znajdzie ktos 36 BCD 104 ?? na test ?? może nie przyjąć nowego łańcucha , byle była
  22. epicon X1 trial od activi , dt swis może być problematyczny w serwisie bo jest mało popularny
  23. Rulez nie demonizuj , spawać i jeździć przecież nikt nie kupi spawanej
×
×
  • Dodaj nową pozycję...