Maciorra
Użytkownik-
Liczba zawartości
1 115 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
13
Typ zawartości
Profile
Forum
Galeria
Blogi
Kalendarz
Collections
Zawartość dodana przez Maciorra
- Poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- Dalej
-
Strona 2 z 36
-
[Stery kierownicy] Ghost E-teru PRO Problem z wyciągnięciem łożyska .
Maciorra odpowiedział pawel21 → na temat → Elektryczne - e-bike
@pawel21 a ten ogranicznik po coś konkretnego jest? Przy mocnym skręcie korona widelca stuka w dolną rurę, tak jak było dawno temu w Trekach, czy się mijają? Może możesz to w diabły wywalić i założyć zwykłe stery bez kombinacji? -
Appka mapy.com (dawne mapy.cz) - jak ją oceniacie? Jak wypada vs Komoot?
Maciorra odpowiedział CC_PL → na temat → NIERowerowe forum na max!
Sigma Rox może synchronizować Twoje jazdy ze Stravą za pośrednictwem apki Sigma Ride. Po skończonej jeździe łączysz komputerek z telefonem po BT, jazda jest wysyłana do Sigma Ride, a stamtąd jeśli podepiesz konto, automatycznie do Stravy. O ile oczywiście potrzebujesz do czegoś Stravy;) -
Jak na razie grupa Deore ciągle jest widoczna na stronie Shimano - zarówno polskiej jak globalnej. Pewnie zostanie tylko w smaku dwunastobiegowym, ale nie kojarzę żadnych zapowiedzi wycofania jej w całości.
-
[koszyk na bidon] Przewożenie bidonu pod ramą
Maciorra odpowiedział LukaszHor → na temat → Akcesoria rowerowe
Trzeci bidon w razie potrzeby wożę w nerce. Mam w gravelu mocowanie pod dolną rurą, ale to jak dla mnie miejsce zbyt syfiarskie, poza tym bidon wiszący pod ramą zaburza moje poczucie estetyki;) -
[bagażnik samochodowy/przepisy] na dach czy na hak ?
Maciorra odpowiedział peepeepee → na temat → Akcesoria rowerowe
@pinio4601 Thule UpRide - drogi, ciężki, głośny, ale da się władować rowery do 1300mm bazy -
[bagażnik samochodowy/przepisy] na dach czy na hak ?
Maciorra odpowiedział peepeepee → na temat → Akcesoria rowerowe
Te bagażniki były projektowane w czasie kiedy rowery były dużo krótsze, mój obecny rower (baza 1250mm) i poprzedni (baza 1300mm) się nie miały szansy zmieścić i musiałem zmienić bagażnik. -
Black Sabbath - Black Sabbath
-
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
Maciorra odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
@Eathan zwykłe Wave, grubość 2.0mm jeśli wejdą w zacisk, 1.8mm jeśli nie wejdą. Sharki są obscenicznie drogie. -
Czyli nie będzie się dało dolać mleka bez zrzucania rantu opony? To ja podziękuję;)
-
W elektrykach już jakiś czas temu przeszli na horsta, tylko kwestią czasu było kiedy w prawdziwych rowerach też przejdą.
-
[zfor] Zbędna Fotografia Około Rowerowa
Maciorra odpowiedział Sobek82 → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
@ernorator czy to jest zagadka "jaki model tarczy mam w rowerze"?- 1 437 odpowiedzi
-
- rower
- fotografia
-
(i 9 więcej)
Oznaczone tagami:
-
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
Maciorra odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
To jest dolina Mnikowska w Mnikowie i ona jest w Mnikowie. W miejscowości Mników znajduje się ona aktualnie. -
[2026] Stoll P32 - pierwszy seryjny XC na kołach 32"
Maciorra odpowiedział KrissDeValnor → na temat → Nowości
@Tyfon79 UCI zabrania https://assets.ctfassets.net/761l7gh5x5an/5lWSxStMARbwxsDOE2prEQ/6a14d7be7560d7e6b08354b065cb773f/Clarification_Guide_of_the_UCI_Technical_Regulation_-_20260101_-_ENG.pdf -
[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 18
Maciorra odpowiedział Odi → na temat → NIERowerowe forum na max!
@itr Gorilla się generalnie dobrze sprawdza i nie miałem nigdy problemu z rozpuszczaniem kleju przez mleko. Jedyny problem jest taki, że jest dość gruba i lubi się odkleić przy zmianie opon - łatwo ją ściągnąć rantem opony kiedy spychasz stopkę do środka... -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
Maciorra odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Drzewa rowerowe już owocują. W tym roku nazbieram całą łubiankę. -
[Pedałowanie] Technika pedałowania - fakty i mity
Maciorra odpowiedział marvelo → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Czyli mamy ustalone. SPD ma przewagę w stanie nieważkości. -
Black Sabbath - Into the void
-
[amortyzator] Suntour XCM 34 - podmiana
Maciorra odpowiedział kombiii → na temat → Amortyzatory rowerowe przód/tył
Internet mówi, że Shimano stosuje M6x18.7mm https://www.bike24.com/p2926383.html Oidp w przypadku montażu bezpośrednio do widelca/ramy PM180mm nie potrzebujesz tych półokrągłych podkładek, wystarczy zwykła płaska. -
[amortyzator] Suntour XCM 34 - podmiana
Maciorra odpowiedział kombiii → na temat → Amortyzatory rowerowe przód/tył
Wywal adapter. Zapewne Suntour miał mocowanie PM 160mm, a nowy wideł ma 180mm. -
[buty] Buty rowerowe na lato - przewiewne
Maciorra odpowiedział domwakebiach → na temat → Odzież dolna
Jeśli mowa od Freeriderach to tak - generalnie są toporne i nie grzeszą przewiewnością. Za to są dość szerokie, więc wygodne jeśli masz szerszą płetwę. -
[Pedałowanie] Technika pedałowania - fakty i mity
Maciorra odpowiedział marvelo → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Osobnicze preferencje, podobnie jak w DH. Swojego czasu Sam Hill czy Aaron Gwin zdobywali tytuł za tytułem jeżdżąc na platformach, gdy wielu współzawodników jeździło na klikach. Żadnej tajemnicy w tym nie ma - jednemu się lepiej kontroluje rower mając wpięte buty, drugiemu jak mu piny gryzą podeszwę... I w jednej i w drugiej dyscyplinie na poziomie pucharu świata większość od dawna jeździ wpięta, ale nie jest to 100% i czasem zdarza się ktoś nie wpięty, kto objeżdża resztę. -
[Pedałowanie] Technika pedałowania - fakty i mity
Maciorra odpowiedział marvelo → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Po a. Pisałem o zaletach, a nie wadach:) Po b. Nie chodziło mi o zmianę pozycji stopy pod kątem - to kliki też do pewnego stopnia obsługują - tylko o zmianę w płaszczyżnie przód-tył. Po c. Ciekaw jestem tych magnetycznych pdedałów, nigdy nie miałem z nimi do czynienia:) -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
Maciorra odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Uroki Beskidu Makowskiego II -
[Pedałowanie] Technika pedałowania - fakty i mity
Maciorra odpowiedział marvelo → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Ja bym to ujął inaczej - powtarzalna pozycja stopy na pedale jest jedną z największych zalet klików, a możliwość zmiany pozycji stopy jest jedną z największych zalet platform. -
Dla mnie zwykłe Freeridery są najwygodniejsze, za to Pro lepsze w deszczu, bo nie piją tyle wody. Z dotychczasowych doświadczeń wychodzi mi, że jedne i drugie wytrzymują u mnie ok 2 lat. Potem w podeszwie są kratery znacząco pogarszające trzymanie się pedałów.
- Poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- Dalej
-
Strona 2 z 36
