Skocz do zawartości

Maciorra

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1 115
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    13

Zawartość dodana przez Maciorra

  1. Rower nie żona. Jeśli kiedyś stwierdzisz, że 150/140 to za mało możesz zmienić.
  2. Miejmy nadzieję, że to nie były sanie świętego Mikołaja.
  3. Nie chodzi o częstą wymianę linek, czy przewodów hamulcowych, ale na przykład o to, że serwis sterów może Cię zmusić do odpowietrzania hamulca. To rozwiązanie nie ma sensu i nie da się go moim zdaniem obronić. Już nie mówiąc o tym, że w niektórych przypadkach woda może się lać na łożyska i żywotność sterów spada...
  4. 10-14 A co do pustyni, to tak, w weekendy zdecydowanie należy unikać, chyba, że wcześnie rano, albo późno wieczorem:)
  5. Ciekawe, ja wczoraj się kręciłem w okolicach Mnikowa, dojechałem prawie do Balic i takich tłumów rowerzystów dawno nie widziałem, wygląda więc na to, że cały Kraków odpuścił wczoraj OPN i okolice i pojechał do doliny Mnikowskiej:)
  6. @Eathan tu można polemizować, bo w weekendy samochodów i maszyn rolniczych b. mało, ale rowerzystów zawsze tam spotykam na pęczki. Miejscówka bardzo fajna. No i w ogóle fajną miałeś trasę:)
  7. A ja samą ramę, ale będę musiał jeszcze sztycę zmienić 😕 Chyba, że w wieku 46 lat mam jeszcze szanse, że wydłużą mi się nogi...
  8. IS-PM odpowiedni do rozmiaru tarczy którą planujesz założyć i zakładając, że zacisk masz PM. "Made on Italy" ładny zabytek:)
  9. Wspólnota majątkowa to całkiem fajna rzecz, ale osobne konta bankowe sporo ułatwiają jeśli chodzi o hobby i zakupy szpejów:)
  10. Owszem, będzie drożej - czujnik Sigmy około 120zł, Magene pewnie połowę tego.
  11. W zbliżonej cenie masz Sigmę ROX 2.0 z GPS/GLONASS, stabilną aplikacją na telefon i synchronizacją do Stravy (jeśli używasz...) Trzeba jednak przyznać, że układ ekranu projektował ktoś ze spółdzielni niewidomych...
  12. Zacytowany artykuł mówi też, żeby unikać zbytniego pochylania się;) Też mam kłopoty z kręgosłupem, w obu rowerach mam dość wyprostowaną pozycję, choć zdecydowanie bardziej pochyloną niż kolega na zdjęciu. Dużo większym problemem dla mojego kręgosłupa jest zbyt duże pochylenie niż "strzały". Strzały tłumi się zawieszeniem (roweru lub własnym) i, niespodzianka, przy pochylonej sylwetce strzały też idą w kręgosłup jeśli ktoś nie umie podnieść tyłka z siodełka kiedy trzeba:)
  13. To zależy od klocków ale kilkanaście do kilkudziesięciu wyhamowań od ok 20-25 km/h do prędkości piechura zazwyczaj wystarcza - poświęć na to 30-40 minut przed tym wypadem w góry i będzie dobrze.
  14. Ale po co w głuszy dodatkowo płoszyć zwierzynę i ewentualnie wk..wiać innych ludzi którzy w głuszy nie chcą słuchać twojego kpopu? Jest tyle modeli sportowych słuchawek, że tylko wybierać.
  15. Zdarzało mi się zmieniać klocki z organicznych na metaliczne i vice versa, ale nie zmieniałem przy tej okazji tarcz, za to solidnie je czyściłem IPA czy tam innym czyściwem do tarcz. Negatywnych skutków takiego postępowania nie stwierdziłem. Co do samego podziału na różne typy klocków (organiczne, metaliczne itd), to uważam, że jest to rzecz wtórna. Klocki dzielimy na dobre, przeciętne i kiepskie. Niestety które są które dojść można chyba tylko drogą eksperymentów, bo opinie w necie bywają mylące:)
  16. Koty na Pomorzu są tak spasione, że zostawiają ślady na betonowych płytach.
  17. Przecież to jest kolega tobo w nowej odsłonie, jego zawsze pociągała magia wielkich liczb...
  18. @Electronite nie jestem pewien czy tarcza bez otworów to dobry trop. Mam tarcze wycinane podobnie do tych u Marvelo i klocki mi się tak nie dezintegrują. Jak z chłodzeniem tych tarcz bez otworów i oczyszczaniem klocków? @marvelo Z tych klocków które wylistowałeś znam EBC i Jagwire - i jedne i drugie hamowały u mnie ok i wystarczały na długo.
  19. Ostatnio robiłem u siebie przekładki i jestem pewien, że nie ma tam plastiku:) Polecamy wygodne. Miałem wiele różnych i twierdzę że trafienie wygodnego siodełka to najtrudniejsza rzecz w całym tym kolarstwie;)
  20. Bałtowie bełtają nad Bałtykiem
  21. Ride chyba nie ma plastikowych elementów w jarzmie? Miałem ostatnio podobną przygodę - hałasowało siodełko gdzieś na łączeniu szyn ze skorupą. Jeśli masz możliwość podmień siodełko i potestuj.
  22. Przepraszam, że trochę obok tematu, ale jest więcej sztyc, które mają w jarzmie jedną srubę wkręcaną od dołu a drugą od góry? Pierwszy raz coś takiego widzę i wydaje mi się to trochę kontrowersyjnym pomysłem z punktu widzenia użytkownika...
  23. Oba mogą mieć ten sam kąt (tak na oko) tyle, że jeden jest założony na + a drugi na -. Nie ma na żadnym nadruku z kątem i długością?
  24. Nie przejmuj się przełożeniami z górki. 46/11 to aż nadto. 50/11 to już przełożenie na naprawdę srogie zjazdy i mocne dokręcanie.
  25. @JWO no to wszystko się zgadza - ta pierwsza opona to oplot DH, czyli najbardziej pancerny i nacięższy u Maxxisa. DD jest drugą w kolejności, potem już tylko Exo+ i Exo.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...