Skocz do zawartości

Ranking

  1. elkaziorro

    elkaziorro

    Użytkownik


    • Punkty

      17

    • Liczba zawartości

      2 029


  2. radziuGD

    radziuGD

    Użytkownik


    • Punkty

      13

    • Liczba zawartości

      1 614


  3. zekker

    zekker

    Użytkownik


    • Punkty

      11

    • Liczba zawartości

      8 031


  4. Auralis

    Auralis

    Użytkownik


    • Punkty

      10

    • Liczba zawartości

      100


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 22.03.2020 w Odpowiedzi

  1. 14 punktów
  2. 10 punktów
  3. Bo wiosenne porządki, czy docieplenie domku na "wiosnę"?
    8 punktów
  4. bo gdzie ta zieleń pytam, znów zima dowala, a ja już chcę ciepłoty wiosenne.. archiwum w drodze na Pilsko
    5 punktów
  5. 5 punktów
  6. Bo miałem dziś pojeździć, a zostałem w domu... Bo wspominki z letnich Beskidów
    5 punktów
  7. Bo memento momento. Sobota, 21 III, witryna na Mokotowskiej
    4 punkty
  8. 4 punkty
  9. Bo jak to leciało " a po godzinach jestem królem swojego powiatu"
    3 punkty
  10. A taka ładna wiosna była wcześniej: Sry za jakość mydelniczki ale nie dopilnowałem baterii w aparacie. Mgła to padający śnieg.
    3 punkty
  11. 3 punkty
  12. Bo jeden z nas wrócił zmęczony Pozdrowirus'er
    3 punkty
  13. Bo nie wiadomo czy za 2 miesiące, takie zdjęcia nie będą rarytasem na świeżym powietrzu.
    3 punkty
  14. Bo w niegórach też fajnie Ups ... coś ostrość zżarło . ???? elkaziorro jestem nieustanie pod wrażeniem twoich zdjęć . Oko i foto zmysł masz . A sprzęt jaki ? Doczytałem . No to jeszcze szacun za wytrwałość w dźwiganiu sprzętu .
    2 punkty
  15. A gdzie sens i logika? Ile oszczędzisz? Będziesz czekał miesiąc lub dwa i nie wiadomo co przyjdzie.
    2 punkty
  16. Bo pstrągi ustawiły sobie parkur na rzeczce .
    2 punkty
  17. Prawie nie pojechałem. Wpierw sprawy osobiste, później problemy z uzyskaniem urlopu, na który niby zgodę miałem od lipca ubiegłego roku; wyjeżdżałem w sobotę, urlop mi podpisali dopiero w piątek przed tą sobotą, także poszło trochę bez przygotowania. Gdybym nie pojechał - straciłbym niewiele, a tak osiem klocków (przeloty, ubezpieczenia, ponad tysiąc zielonego papieru na miejscu). Rowerowo Patagonia to, według mnie, pomysł średni, żeby się pocieszyć widokami trzeba trochę odejść od drogi albo porzucić rower na kampingu, w sumie raczej nie polecam, są ciekawsze i tańsze miejscówki na zimowe ferie. Gdyby nie towarzystwo, to pewnie po tygodniu, najwyżej dwóch, powiesiłbym się z żalu na jakimś płocie Nibyrelacja - https://ridewithgps.com/ride_reports/4585-boring-patagonia-2020 Trasa - https://ridewithgps.com/routes/32025089
    1 punkt
  18. cel wielu wycieczek..... nie prędko znów tam zawitam...
    1 punkt
  19. Ja w szosie używam dokładnie tej: https://www.decathlon.pl/torba-pod-siodo-500-s-04-l-id_8354447.html Mieści się dętka, 2 łyżki, multitool, baton, klucze. Większa nie potrzebna. Polecam
    1 punkt
  20. Z podanych mimo wszystko wybrałbym Meridę. Osprzętowo jest bardzo podobnie, jak jeden komponent jest lepszy w Meridzie to znów drugi potencjalnie gorszy. W przypadku Meridy kierowałem się jakością wykonania ramy, z czego Merida jest znana. Co prawda nie wiem jak w niższych modelach, ale może bardziej się przykładają.
    1 punkt
  21. Rajd Wokół Tatr 2019 Krywań (dla takich widoków 30.08.2020 melduję się w Nowym Targu)
    1 punkt
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00
×
×
  • Dodaj nową pozycję...