Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: Romet Wagant

    Przez bukakewarior, 18.05.2013


    Dzięki- jestem, jak najbardziej za ;)

  2. w: Romet Wagant

    Przez CzikO, 18.05.2013


    Bardzo ciekawy projekt :) Czasem warto takim maszynom dać drugie życie żeby szło jeszcze oczy nacieszyć.

  3. w: Kands Maestro

    Przez Piehursson, 17.05.2013


    to prawda :)

  4. w: Romet Wagant

    Przez bukakewarior, 17.05.2013


    Podziękował. Ja jestem odrobinę młodszy, więc odkąd pamiętam rower był w domu. Wcześniej kręcił na nim mój tata :)

  5. w: ROMET Rambler 6.0

    Przez fata, 17.05.2013


    Fajny niesamowity postęp zrobił romet

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...