Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: Kross Level A2

    Przez CzikO, 15.05.2013


    Widzę kolejnego zapaleńca do modernizacji swojego sprzętu :) Oby tak dalej, rowerek świetny tylko zrób więcej zdjęć i trochę lepszych. Pozdro

  2. w: Kands Maestro

    Przez Piehursson, 14.05.2013


    dzięki, oby oby :)

  3. w: Kands Maestro

    Przez ZbyszekZmysichKiszek, 14.05.2013


    i fajnie jest. zycze wielu tysiecy km bez awarii.

  4. w: KTM Strada 800

    Przez Goorgoo23, 14.05.2013


    Na prostej (nie dziurawej) drodze toczę się 30-34 km/h bez większego wysiłku :) A jak chcę depnąć to i 40 pojedzie!

  5. w: Kross Level A3

    Przez filipog44, 14.05.2013


    Fajny rowerek, oby hamulec działał Ci sprawnie :) Daje 5 gwiazdek i przy okazji zapraszam do siebie :)http://www.forumrowerowe.org/garage/vehicle/2749-kross-level-a2-limited-edition/

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...