Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: Romet Wagant

    Przez OrzelPiotr, 17.05.2013


    Fajny rowerek - w dodatku mój rówieśnik :]

  2. w: Orbea Alma H50

    Przez AlmaH50, 16.05.2013


    Ja zapłaciłem 5tys za niego w październiku 12r

  3. w: Orbea Alma H50

    Przez dodo2, 15.05.2013


    mogę wiedzieć ile takie cacko kosztuje

  4. w: KTM Strada 800

    Przez filipog44, 15.05.2013


    Uuuu, szybki jest :) pozdrawiam :)

  5. w: Kands Maestro

    Przez krism4a1, 15.05.2013


    Maestro z 2011, a dzisiejszy to dwie zupełnie inne ramy :)

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...