Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: KTM Strada 800

    Przez filipog44, 14.05.2013


    Bardzo ładny rowerek, ciekawa kolorystyka :) Jaką osiągasz maksymalną prędkość na prostej?

  2. w: KROSS HEXAGON X3

    Przez artex232, 14.05.2013


    Rowerek jak rowerek, ale jeździ mi się nim super no i sam go złożyłem :D

     

    Może nie na jakiś super podzespołach ale za 2-3 lata mam zamiar go sprzedać.

  3. w: Trek 8500 custom

    Przez kontooo2, 14.05.2013


    Fajnie sie prezentuje, jedynie REBA mi nie pasuje do całego zestawu.

  4. w: No Saint MaxAri R

    Przez kontooo2, 13.05.2013


    Fajnie prezentują się czerwone elementy. 5/5

  5. w: HaiBike Impact UpGrade

    Przez cbs84, 12.05.2013


    ładnie się prezentuje, powodzenia na szlakach :)

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...