Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: Kross Level A6

    Przez repak59, 07.05.2013


    Super sprzęt, można więcej fotek? :)

     

    Zapraszam do siebie ;)http://www.forumrowerowe.org/garage/vehicle/3043-kross-level-a4/

  2. w: transrower kands kands maestro

    Przez grzesiek1986, 07.05.2013


    Fotki poprosimy :)

  3. w: Mbike Barracuda SLR

    Przez maltan, 07.05.2013


    jak dla mnie Barracuda jest "kosa"

  4. w: Kands Maestro

    Przez Piehursson, 07.05.2013


    jak wygląda sprawa z prowadzeniem linek po górnej rurze? nie przeszkadzają w codziennym użytkowaniu?

  5. w: Author Traction

    Przez Noga, 07.05.2013


    Witam, ile ci waży cały rowerek w tej konfiguracji co na foto

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...