Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: Merida Trail 300-D

    Przez Silver400, 06.05.2013


    Te koła które mam spełniają wszystkie moje wymagania i do tego nie mogę ich popsuć.

    Nie ścigam się więc nawet jeżeli nie są zbyt lekkie to mi to nie przeszkadza.

     

    Poza tym, jak juz wspominałem, budżet rowerowy na ten rok jest na wyczerpaniu.

    Następne mody planowane na grudzień-styczeń, czyli czasu do namysłu trochę jest.

     

    Odnośnie poprzedniego posta, będę testował krótszy mostek i inne siodło - zachciało mi się trochę wygodniej.

  2. w: Kross Level A8

    Przez OrzelPiotr, 06.05.2013


    Nasze drogi - moje i Krossa rozeszły się na dobre - ma nowego właściciela i oby służyli sobie wiernie.

  3. w: Merida Trail 300-D

    Przez Dudi353, 06.05.2013


    a koła seryjne zostawisz? czy może jakieś crossride? Albo shimano wh-mt 55?

  4. w: Merida Trail 300-D

    Przez Silver400, 06.05.2013


    Szczerze mówiąc, to o ile się nic nie wysypie, do końca tego sezonu zostaje tak jak jest. Jedynym wyjątkiem jest opona na tyle, za jakieś miesiąc będzie Continental Race King 2.2, prawdopodobnie.

     

    Wymiana pedałów też się opóźnia w czasie, w końcu spd+buty to okolice 300-400zł.

  5. w: Orbea Alma S 2013

    Przez OrzelPiotr, 06.05.2013


    W końcu zakupiłem lżejsze komponenty kół i kilka innych drobiazgów, pozostało jeszcze siodełko i wreszcie koniec modyfikacji.

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...