Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: Lazaro Integral V3

    Przez Piehursson, 11.05.2013


    no i git :)

  2. w: Norco Range

    Przez razorjack, 11.05.2013


    te efekty chyba przez zjechanego FatAlberta, który ma już popodcinane boczne klocki

  3. w: Kands Maestro

    Przez LajtekPL, 10.05.2013


    Nie! Ale jedno co bym zrobił to zakupił przezroczyste naklejki i nakleił je na ramie przy kierownicy (tam gdzie spaw) bo gdy kręcimy kierownicą pancerze ocierają o lakier i przecierają go co jest niezbyt fajnym efektem

  4. w: Norco Range

    Przez Przeor, 10.05.2013


    A tył nie jest za mało sztywny;) ?

  5. w: Kross Level A4

    Przez Stanabolin, 09.05.2013


    Patriotyczne kolory zawsze na + :)

    Zapraszam do siebie :)http://www.forumrowerowe.org/garage/vehicle/3408-kross-level-a6/

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...