Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: NS Bikes Surge

    Przez bukakewarior, 04.05.2013


    Coś czuję, że fajnie by mi się na nim jeździło :) Zacna maszyna

  2. w: GT Zaskar Sport

    Przez ana87, 04.05.2013


    Ciekawa i ładna ramka, do tego fajnie prezentują się czerwone dodatki. Niech dobrze służy :)

  3. w: Radon ZR Race 7.0

    Przez gawdam, 04.05.2013


    hohohoho..... niezła maszyna .... super waga ! zapraszam do mnie

  4. w: KTM Myroon

    Przez gawdam, 04.05.2013


    fajny sprzet niezła waga... zawsze mialem słabośc do KTMów ale niestety stałem sie posiadaczem innego zapraszam do mnie ....pozdrawiam

  5. w: NS Bikes Surge

    Przez knofel, 04.05.2013


    Cakiem spoko. Mimo, że to najniższy model 55, pracują świetnie .

    Naprawde jestem z nich zadowolony :)

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...