Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: Cube Reaction GTC Race

    Przez Lumperator, 02.05.2013


    Idealnie skomponowany kolorystycznie. Tylko te zadarcie gorów ma się nijak do klasy tego dwukołowca :)

  2. w: KROSS level A2 by Sawik

    Przez fata, 02.05.2013


    Naprawdę ładna rama fajnie się prezentuje w całości

  3. w: KROSS level A2 by Sawik

    Przez grindz0ne, 01.05.2013


    Rama z 2009 u mnie wygląda tak samo :) I Jak dla mnie to chyba najlepsza ramka z Kross jaka wyszła z HT

  4. w: Kellys Salamander

    Przez Pinio46, 30.04.2013


    Normalnie prawie jak mój jak go kupiłem :D

    Teraz to tylko prawie została rama i napęd (bo niezły) :D

  5. w: Leader fox evolution

    Przez wiking10, 30.04.2013


    Spoko rowerek. Zapraszam do mnie ;)

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...