Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: Romet Wagant

    Przez bukakewarior, 22.05.2013


    Dziękówa:)

  2. w: Kross Hexagon V6

    Przez repak59, 22.05.2013


    Hmm.. dobry sprzęt, mój kuzyn śmiga na podobnym ale na ramie 17 i do dzisiaj wymienił w nim tylko dętkę, hak i coś tam drobnego jeszcze :)

     

    Zapraszam do siebie: http://www.forumrowerowe.org/garage/vehicle/3043-kross-level-a4/

  3. w: Romet Wagant

    Przez repak59, 22.05.2013


    Nieee no wyszło ci to mega :D chętnie bym na takim pośmigał :P

  4. w: Banshee Paradox 29er

    Przez ernesto, 22.05.2013


    na pewno sprubuje zbieram juz kase ja tez jezdze w lekkim terenie i po asfalcie a po takim terenie amortyzator to rzecz malo potrzebna . ja bym musial celowac w stal albo aluminium bo karbon przy mojej wadze niewiem czy podolal .POZDRAWIAM SERDECZNIE

  5. w: custom śmigacz miejski

    Przez bukakewarior, 22.05.2013


    Też to przerabiałem, ale w końcu wywaliłem napinacz i spiąłem łańcuch "na krótko"- mieszkam w terenie gdzie jest trochę podjazdów i przeskakiwanie doprowadzało mnie do szewskiej pasji. Pozdro!

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...