Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: Dartmoor Hornet

    Przez Avalanche, 26.05.2013


    dobry sprzęcik, piąteczka bo dwie gwiazdki to za mało:D

  2. w: Kross Level A3

    Przez ktt9711, 26.05.2013


    Co do hamulców się nie wypowiem, bo przedni był od początku zepsuty. Ostatnio po 3 tygodniach wrócił od krossa, ale zamiast wymienić go na nowy przysłali ten sam "naprawiony", ale chyba trzeba wysłać jeszcze raz, bo hamuje nadal słabiutko. Więc co do przodu nie mam zdania, ale tył jest ok, pasuje mi klamka, a hamuje na tyle sprawnie, że jak przez ostatnie 3 tygodnie miałem tylko tył to żadnej niebezpiecznej sytuacji nie było.

  3. w: Kross Level A2 Disc *

    Przez BudekPL, 26.05.2013


    Amortyzator lepiej pracuje :) Na maratonie spisał się wspaniale. Przyszły sezon będę jeździł stale. Teraz rozgrzewkowo.

     

    Co do Twojej fury - to podoba mi się malowanie, leci 5 *.

    Jak się spisują hydrauliki? Masz porównanie co do innych?

  4. w: Kross Level A3

    Przez BudekPL, 26.05.2013


    Podoba mi się malowanie, leci 5 *.

    Jak się spisują hydrauliki? Masz porównanie co do innych?

  5. w: Kross Level A2

    Przez filipog44, 26.05.2013


    Bardzo fajny rowerek :) Dobrze spisuje się na maratonach? Napisz też jak wrażenia z jazdy po wyjęciu elastomera z amorka :) Pozdrawiam i zapraszam do siebie :)

    http://www.forumrowerowe.org/garage/vehicle/2749-kross-level-a2-limited-edition/

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...