Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: Unibike Zethos GTS

    Przez Piehursson, 02.06.2013


    całkiem, całkiem :)

  2. w: HaiBike Light RC

    Przez Wadi, 02.06.2013


    zarąbiasta rama i kolory :027: , fajnie wtopiona rura pod siodłowa w tylny trójkąt :icon_lol:

  3. w: Kross Level A6

    Przez dawidszew, 02.06.2013


    kontooo2, dlaczego tak uważasz?

  4. w: Kross Level A2

    Przez soviec, 02.06.2013


    Jak mój :P

  5. w: Merida Ninety Six

    Przez EpicPoznan, 02.06.2013


    racja, 2x10 jest super. Z zaznaczeniem, że do "szybszego" roweru nie nadaje się 26-38.

     

    Do mojego jest idealnie. A 26 nie używam w zasadzie :)

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...