Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: HaiBike Impact UpGrade

    Przez JosefBB, 30.05.2013


    Zdecydowanie założyłbym krótszy mostek np 50-60 mm i kierę 720 mm ale to w góry i strome zjazdy. Nie wiem w jakim terenie jeździsz ale to co widzę na zdjęciach to komplet raczej do XC. Przy skoku widelca 140 mm.... szedłbym w All Mountain.

    BTW - czemu dampera masz do góry nogami?

  2. w: MONDRAKER LITHIUM RR

    Przez mike24, 29.05.2013


    dzięki! :D

  3. w: Specialized Epic

    Przez maguramarta, 28.05.2013


    wooooowwww!!!

    Jaki czadowski i fajowy rower!!!!!

    Czerwony ..to pewnie demon prędkości! Cudo, cudo!

    Napaczeć się nie mogę!!

  4. w: MONDRAKER LITHIUM RR

    Przez stream, 28.05.2013


    Piękny rower! Łap 5 gwiazdek ;).

  5. w: Kross Level A2

    Przez filipog44, 28.05.2013


    Dzięki za komentarz, mi również podoba się malowanie :) Moje hydrauliki M445 spisują się znakomicie, to zupełnie inna bajka niż V-ki albo mechaniczne tarczówki, jazda na nich to przyjemność. Mają dużą siłę hamowania i dobrą modulację :)

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...