Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: Amoeba Hussar

    Przez wza, 26.05.2013


    Aha. I jeszcze jedno pytanie. Gdzie ją kupiłeś i ile dałeś? Widzę że rower świerzynka :-) Teraz widzę tą ramę tylko u jednego sprzedawcy na allegro.

  2. w: Amoeba Hussar

    Przez wza, 26.05.2013


    Hej

    Kona pękła i zastanawiam się nad tą ramą. Jaki rozmiar ma Twoja ramka?

     

    pozdrawiam

    wza

  3. w: Kross Level A3

    Przez Mpower666, 25.05.2013


    Fajny rowerek sam się przymierzam do niego też niebieskiego :).

  4. w: Lapierre X-Controll 310

    Przez OrzelPiotr, 24.05.2013


    Fajny rowerek tylko ten plecak z tyłu trochę psuje obraz :]

  5. w: Ibis Mojo HD

    Przez Avalanche, 22.05.2013


    Genialna maszyna! zastanawiam się tylko kto głosował inaczej niż 5 gwiazdek bo chyba tacy ludzie jeżdżą jeszcze na doczepianych kołkach:D Maszyna na 5 gwiazdek!

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...