Skocz do zawartości

[społeczność] Bikerzy na codzień


Rekomendowane odpowiedzi

Ze mna nie łatwo........

 

Z wyksztalcenia jestem magistrem sztuki w specjalnosci "architekt wnetrz i projektant wzornictwa przemyslowego (design).

 

Pracuje jako "dizajner" (min. projektuje rowery), architekt i do niedawna prowadzilem jeden z wiekszych amerykanskich rowerowych sklepow internetowych.

 

Obecnie, juz w Polsce, zajmowac bede sie projektowaniem wnetrz i dizajnem, oraz, na pelny etat, kontaktami handlowymi w europie pewnej firmy.....

 

..od rowerow zawodowo odpoczne,........chociaz mam plany organizacji eskapad "enduro" (3-4 dniowe) pod patronatem jednego z polskich magazynow rowerowych......ale to plany na przyszly rok.

 

Wiec biznes, sztuka i rower

 

PS. wg mnie jedt roznica pomiedzy "grafikiem" a "artysta grafikiem" - i nie chodzi tu bynajmniej o umiejetnosc uzywania programow komputerowych.

 

......a na informatyce sie nie znam, za to moj braciszek bedzie sie z tej informy doktoryzowal, wiec opieke mam/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wracaj kolego bo w fabryce Volkswagena w posnaniu szukają takich jak Ty, a po drugie tam nam sie na nic nie przydasz ;)

Wracam ,wracam ;) i to calkiem niedlugo. Pare lat mi z dala od domu minelo i mam nadzieje ze sie po powrocie szybko w tym naszym kraju odnajde - przynajmniej bede sie staral ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem liceum o profilu plastycznym. Teraz kończę szkołę fotograficzną i zacząłem studia w Wyższej szkole turystyki i hotelarstwa. W planach może połączenie fotografi z turystyką i może założę jakąś własną firmę bo nie ma to jak pracować dla siebie ;) I jestem w trakcjie załątwiania praktyk w serwisie rowerowym pod kontem wyjazdu ;)

A pracuje tu i tam oraz na stałe w gazecie gdzie robię fotki, rysunki i czasem cos napiszę np.: o roweruch. A z dorywczych do albo do jakiś katalogów lub folderów fotki trzaskam a czasem jakiś reportarzyk z jakiś imprez plenerowych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz wczesniej wspomnialem pracuje w pośrednictwie pracy. Mam dla WAS oferte pracy ;) Ale nie wiem czy moge o tym tutaj napisac? Wiecie to jest sposob reklamy i nie chce pozniej dostac faktury za reklame:) Jesli bede mogl to napisze cos wiecej

 

Jak juz wczesniej wspomnialem pracuje w pośrednictwie pracy. Mam dla WAS oferte pracy ;) Ale nie wiem czy moge o tym tutaj napisac? Wiecie to jest sposob reklamy i nie chce pozniej dostac faktury za reklame:) Jesli bede mogl to napisze cos wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja póki co się uczę, dorabiam w wakacje zbierając maliny, pożeczki etc :)

 

 

Stwórzmy statystycznego bikera-forumowicza. Póki co statystyczny biker/forumowicz uczy się lub pracuje. Przeważa branża komputerowa. A może nowy topic? "statystyczny biker na forum" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest tu ktoś po Automatyce i Robotyce lub w trakcie, i jaki zawód wykonuje po tym ?

 

ja jestem w trakcie :) co to będzie to zobaczymy - własnie poszedłem na specjalizację " informatyka w inżynierii mechanicznej - spektrum jest szerokie - m.in. to co FERRER :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem uczniem I klasy LO. Klasa o profilu biologiczno-chemicznym. Kim będę w przyszłości? Na pewno nie wybieram się na medycynę. Planuję biotechnologię, albo coś związanego z mikrobiologią. Choć teraz nie jestem pewien, bo zaświtała mi myśl, że po takim profilu też można by robić coś związanego z kolarstwem. Muszę jeszcze tylko wyszperać w necie co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renko, też o tym myślałem, ale jakoś medycyna mnie nie kręci :) Poza tym trzeba na maturze fizykę zdawać. Kiedyś ją lubiałem, ale w liceum to już nie to samo i nie wiem jakby sobie z tym poradził. Nawet jeżeli uda mi się znaleźć jakiś zawód pasujący do kolarstwa, to trzeby by się jeszcze wkręcić do środowiska, a to już hardkor :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BikerFG

A jest tu ktoś po Automatyce i Robotyce lub w trakcie, i jaki zawód wykonuje po tym ?

 

 

Kumpel jest po tym, skonczyl ten kierunek na Polibudzie Szczecinskiej, wiem ze swego czasu projektowal na kompie (AutoCad) formy wtryskowe i pisal programiki pod maszyny sterujace procesem wytwarzania . srednio zarabial z tego co sie orientuje i chyba zmienil branze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...