Skocz do zawartości

[zakupy cz2] Ostatnio kupiony sprzęt związany z rowerami


Rekomendowane odpowiedzi

Wreszcie doszło moje zamówienie (jedyna pocieszająca rzecz dziś, pisałem wcześniej o aucie, dziś się dowiedziałem, że dzięki terminom wpłat, wypłat i przełomowi roku jestem kolejne 1,5k pln w plecy na chwilę obecną...)

Jestem dość niedoświadczony jeśli chodzi o przyzwoite części rowerowe, więc jestem w szoku jak lekkie mogą być mostki i sztyce :) A wiem, ze wcale nie kupiłem najlżejszych :) Jedynie mnie zmartwił napis na sztycy (Amoeba Borla) - 90kg. Well... Trzeba trochę schudnąć ;) Jestem teraz akurat na granicy.

Mostek Pro, zestaw linek i pancerzy Clarksa pre lube (ich brak był przyczyną długiego oczekiwania, ale informacja na ten temat była szybka) i obcinaczka Park toola (zależało mi na tym, by miała też miejsce do zaciskania końcówek).

 

Montować będę pewnie jutro i wreszcie kupa kawałków zacznie przypominać rower :)

 

P.

 

Ps. Licznik dotychczas miałem na mostku, ten jednak jest grubszy... Teraz ledwie go zapiąłem, będę więc musiał wymyśleć inny patent na to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

już tym gdzieś się chwaliłem :)

Robiłem serwis bo poczułem lekki luz a następnego dnia miałem dogadane z właścicielem wyciągu narciarskiego, że będę mógł na zmianę zjeżdżać na nartach i na rowerze.

Ręce to mi się trzęsły jeszcze z godzinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...