Skocz do zawartości

[opinie]nowe Forum


Rekomendowane odpowiedzi

Emoty są fajne, mi również nie działa automatyczne logowanie, na poprzednim forum nie miałem z tym problemów. Fajna rzecz jeszcze - kalendarz, można dodawać różne imprezy rowerowe i nie tylko :). No i ikonka "ON" i "OFF" pokazuje czy ktoś jest obecny na forum, też przydatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha, i jeszcze przydałaby się możliwość oznaczania wszystkich postów jako przeczytanych z poziomu "Zobacz nowe posty" ...

Jest taka możliwość, też na początku tego szukałem... "Zobacz nowe posty" i na tym niebieskim pasku gidze są zwykle np nazwy tematu, z prawej strony jest "oznacz wszystkie jako przeczytane".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Root Admin

Szybka odpowiedź - nie wiem gdzie to znaleźć w tym panelu admina. Będę jeszcze kopał. Też mi tego bbrakuje.

 

Odnośnie gg, tlena i (nowe) skype'a - na razie róbcie tak: w profilu pod numerem ICQ wpisujcie numery gg, pod Yahoo Skype, pod AIM TLEN!!. Na razie nie mam dostępu do serwera, dlatego nie mogę zmienić ikonek i nazwy. W ogóle mam problem z CSS (kolorami szablonu) .. za cholere nie moge dojść, jak się to zmienia. Może ktoś mi pomoże :)?. Nowa grafika już w 80% leży u mnie na dysku (Wszystkie czerwone elemeny grafiki, nagłówek itp. Jedynie ramki zostaną niebieskie - na razie). Dud śpi. Pracował do rana z tego co widziałem po logach. Muszę czekać na niego.

Nie wiem też, czy to wszystko da się poukładać jak na starym forum (nie zawsze oferuje podobne opcje). Być może trzeba będzie się przyzwyczaić do tego nowego.

 

Kto chce stare uśmieszki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qbasek - masz to w swoim profilu, w "Opcjach profilu" :) .

A jeszcze znalazłam literówkę :D :

 

"Ta wiadomość nie może zostać wysłana, ponieważ odbiorca zablokował przychodzące wiadmości (...)"

 

ten tekścik wyskoczył mi podczas próby wysłania testowego priva do siebie :P .

Pozdrówko doświadczalne :D:P .

 

PS. JA chcę stare emotki :D !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieciu: Nie mogłem odpisać na pw bo masz zablokowane przychodzące wiadomości, więc tutaj odpisuję:

 

Powiedz mi jak możesz, jak uaktywnić szybką odpowiedź, zmienić daty przy postach użytkowników na normalne i zmienić styl CSS..

 

 

Szybka odpowiedź -> MANAGEMENT -> Manage Forums -> klikasz na ikonkę przy danym forum i wybierasz Settings... -> Znajdź opcję Enable Quick Reply i zaznacz Yes ...to uaktywni szybką odpowiedź dla wybranego forum - będziesz tak musiał zrobić dla każdego oddzielnie.

 

 

Zmienić daty przy postach ?! ...na jakie bo nierozumiem ?!

 

 

a style css masz w LOOK & FEEL -> Skin Manager -> Wybierazs styl forum dla którego dokonujesz zmian -> Klikasz na ten kwadracik po prawej i wybierasz sobie edycję styli -> Edit Stylesheet (CSS Advanced Mode) / Edit Colours (CSS Easy Mode)

 

(1 - zaawansowana edycja; 2 - uproszczona)

 

Pzdr

Msb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to, ze teraz zamiast dat pokazywany jest czas jaki minal od napisania posta.

 

Hmm...W IPB tak to działa, że jeśli post został napisany w ciągu 24h to pokazuje ile godzin, czy min temu - zaś jeśli jest powyżej 24h to pisze 'dzień temu' 'X dni temu'

 

Pzdr

Msb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...