Skocz do zawartości

[nos] i tony chusteczek


koziakaka

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy w jakiej porze roku, ja akurat mam coś z drogami oddechowymi(stwierdzone u lekarza) i przechodząc w inną temperaturę cieknie mi z nosa(z chustkami się nie rozstaję).

Ale np: późną wiosną,latem na rowerze nie mam z nosem problemu. A w obecnym momencie niestety jedną dziurkę od nosa zatykam a drugą... :( Nie byłem zwolennikiem tego ale podpatrzyłem,że wiele osób tak robi i zam zacząłem.

Jest także tabaka rozszerzająca śluzówkę ale nawet jak przed rowerem przeczyści się na maxa nos to i tak po paru km wraca problem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sorry, jestem tak przyzwyczajony do bycia nieuczulonym, ze zapomnialem napisac. nie, nie jestem na nic uczulony. w domu, czy na spacerach nos mam suchy. tak logicznie myslac, to moze wynikac z tego, ze poprostu rozpedzone powietrze penetruje mi zatoki i z tego powodu przeciekam.

wczoraj np. bylo ok 16 stopni u mnie jak jezdzilem i chusteczki szly w ruch.

wczoraj spotkalem sie z dziewczyna na rowerach i pierwsze co mnie zapytala to : 'masz chusteczki?'. takze chyba nie jestem odosobniony, ale wolalbym sie zapytac.

lekarzy mam w domu, ale nie larynglorow i musialbym sie specjalnie umawiac, a nie chce zawracac im niepotrzebnie glowy - bo to przeciez od tego nie umre ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...