Skocz do zawartości

[Plecak] Plecak Camelbak pomoc w wyborze


endless11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Planuje zakup plecaka camelbak. Proszę o pomoc posiadaczy takowych. Plecak będzie mi potrzebny na jednodniowe wyjazdy, musi mieć bukłak 2-3 litry. Poza piciem zabieram 2-3 batony, małą pompkę, kurtkę p/wiatrową, komórkę, klucze, multitool-a, dętkę, skuwacz i czasem jakieś światło. Jaki model byście polecili? tak żeby był idealny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mogę potwierdzić że plecak MULE NV robi świetne wrażenie, które utrzymuje się przez cały czas jego użytkowania.

 

Ja tekże zdecydowałem się na zakup tego plecaka, jednak... na moje potrzeby okazał się nieco za mały... (urok zakupów przez internet;-))

 

Jeżeli ktoś chciałby kupić wersję MULE NV w cenie zbliżonej do wersji normalnej to zapraszam na tą aukcję.

Plecak CAMELBAK MULE NV

 

Dodam że plecak praktycznie nowy "z przebiegiem" 50km.

 

Jak sprzedam to kupuję HAWKa - oczywiście w wersji NV;-))

 

 

http://allegro.pl/plecak-camelbak-mule-nv-praktycznie-nowy-warszawa-i1618602657.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

użytkownicy chwalą również Deutery, ja ze swojej strony mogę polecić bukłak Deuter Streamer 2.0 jest rewelacyjny nie śmierdzi i ma super ustnik który nie cieknie, plecaki też są dobrze uszyte i wytrzymałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem posiadaczem Deuter Race(10L)z bukłakiem Deuter Streamer 2.0 L i wydaje sie na 1 dniowe wypady idealny - wszystko zmiescisz z postu 1 i jeszcze do aparat zapakujesz.Oczywiscie na dokumenty i klucze z auta tez sie znajdzie miejsce :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam,

Jak powiedziałem tak zrobiłem - sprzedałem Mule NV a kupiłem HAWG NV.

Praktycznie można powiedzieć te same dobre rzeczy co o Mule. Tyle że jest dla mnie optymalny.

Fajnie sprawdził się na czerwcowej wyprawie (trasa Rijeka Chorwacja - Jez. Szkoderskie Czarnogóra).

Bukłak 3 litry wystarczał na wystarczająco długo. Na plecach leży wygodnie i jest stabilny (pas biodrowy i piersiowy).

Ogólnie to kupa kasy ale warto, bo robi wrażenie plecaka trwałego.

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A musi być camelbak? Wiele firm produkuje plecaki z opcją na camela, praktycznie chyba wszystkie turystyczne mają taką opcję, małe rowerowe podobnie. Mam ze cztery plecaki i do każdego można wsadzić worek z wodą. Camelbak ma fajne bukłaki, ale plecaki są raczej standardowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A musi być camelbak? Wiele firm produkuje plecaki z opcją na camela, praktycznie chyba wszystkie turystyczne mają taką opcję, małe rowerowe podobnie. Mam ze cztery plecaki i do każdego można wsadzić worek z wodą. Camelbak ma fajne bukłaki, ale plecaki są raczej standardowe.

Nie musi być koniecznie camelbak. Jakiej firmy plecak polecasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakiej pojemności szukasz :).

Ja jak biorę plecak bez bukłaka to ten:

http://napieraj.pl/index.php?option=com_multicategories&view=article&id=293

Praktyczny, można do niego dużo napakować (jak na 9l pojemności), solidnie zrobiony i bukłak też wchodzi. W porównaniu do Camelbaka Rogue jest sporo pakowniejszy, ale równie wygodny, a dodatkowo ma pas biodrowy, więc nie leci na kask na stromszych zjazdach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakiej pojemności szukasz :).

Ja jak biorę plecak bez bukłaka to ten:

Cyklon - Plecak Author Cyclone

Praktyczny, można do niego dużo napakować (jak na 9l pojemności), solidnie zrobiony i bukłak też wchodzi. W porównaniu do Camelbaka Rogue jest sporo pakowniejszy, ale równie wygodny, a dodatkowo ma pas biodrowy, więc nie leci na kask na stromszych zjazdach.

Szukałem czegoś małego aby zmieścił 2l bukłak i udało mi się znaleźć http://allegro.pl/show_item.php?item=2012867100 nie znam firmy ale wydaje się solidny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...