Skocz do zawartości

[avatar]nie działa


karolyfer

Rekomendowane odpowiedzi

Jest jakis błąd na stronie, który powoduje, iż nie można wstawić zdjęć (np w załączniku lub własnie w avatarze). Mietek musi z tym powalczyć...

 

Hę? A skąd skrypt odróżni, że na zdjęciu w formacie jpg jest Kaloryfer, a nie np. rysunek Kaczora Donalda? Aż taka jinteligentna bestyja jest :?: :twisted: jpg to jpg, a gif to gif, itp. skrypt nie rozróżnia formatu "zdjecie", "rysunek" chyba :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co ma odróżniać :?: :cool: Ja też nie mogę wstawić zdjęcia jako załącznika ani zmienić sobie avataru. I inni użytkownicy też pisali mi o tym problemie... Ale złap teraz Mietka.... :roll:

 

ps: zdjęcie = rysunek, obrazek, fotka (i ch... go wie co jeszcze :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa, ja wogóle nie mogę usunąć swojego avatarka. Oczywiście ladowanie z HDD nie działa, ale ja swój swego czasu załadowałem ze stronki. I teraz chcę to zrobić znowu i nie mogę usunąć starego :)

 

Aha, w końcu usunąłem, ale nie mogę wrzucić nic - łącznie z redguyem. Mam zrzuty błędów - dwa razy Debug, raz: Line 169, dwa: 227.

 

Także Żbik - to nie problem ze zdjeciami, ale ogólnie z wstawianiem obrazków jakichkolwiek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Mi nie działa... ;)

 

http://img526.imageshack.us/my.php?image=obr19zu.jpg

 

Jak wpisuję to tam gdzie jest "wpisz adres URL obrazka" czy coś takiego to wyświetla że "podany adres ma zły format lub prowadzi donikąd" Ossochozzi?

 

BTW, nie mogę też wstawić go tak że [*img*]http://img526.imageshack.us/my.php?image=obr19zu.jpg[*/img*] bo pisze że cośtam jest teraz zablokowane... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Tez mam problem ze swoim awatorem, usunalem starego chce wstawic nowy, laduje z HDD, rozmiar ok, zaladuje ale nie wyswietla, i zamiast avatora mam puste okienko z "x" Nie wiem dlaczego sie tak dzieje, zadnych bledow nie wyswietla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...