Skocz do zawartości

[Zakupy] Ostatnio kupiony sprzęt związany z rowerami


Rekomendowane odpowiedzi

:) Ja tak skromnie kupiłem rękawiczki z Campus RENO zimowe w teren i dziś sprawdziłem nie narzekam zwłaszcza że kupione wczoraj w sklepie okazyjnie za 19zł. Wydają mi się dobrą alternatywą na rower w bezdeszczowe dni zamiast tych z Decathlon które wyglądają jak kawałek szmaty obszytej jakimś materiałem plastik-gumowym...i kosztują 70zł...w Opolu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to mi ciezko napisac co ostatnio kupiłem do roweru bo ciagle kupuje jakies zeczy i sprzedaje ale jesli chodzi o mtb no to korba główne i cochwice cos donigo dokupuje i wymieniam na lepsze czesci:) i tak samo w szosie chce traz jeszcze złozyc rower taki zimowy znaczy mam taki ale chce go wymiecic czyli znowu bedzie trzeba zamawiac jakies czeci ale jesli chodzi o tower treningowy to na czesciach uzywanych bo po co nowe wkladac ...:laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robię tak, że z każdej wypłaty, co miesiąc, odkładam sobie 150 zł.

Ustalam sobie co kupuje w jakim miesiącu i tak:

styczeń 2 dętki extra light+oliwka rohloff

luty opony kenda karma

marzec materacyk na wyprawy rowerowe

itd, itd.

Taki system pozwala mi dobrze rozplanować wydatki i sprawdza się już od ponad roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nic specjalnego, ale się pochwalę. Dzisiaj udało mi się zakupić przednie koło za dość atrakcyjne pieniądze.

Alexrims Ace 18 (ok. 50 zł)

Piasta Novatec maszyny (ok. 60 zł)

Szprychy Cn Spoke (ok. 40-45 zł)

Razem wychodzi 160 zł, a ja kupiłem całe zaplecione (nowe) koło za 90 zł ;) Ma tylko jeden minus - 36 szprych, ale za tą kasę nic tylko brać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...