Skocz do zawartości

[Zakupy] Ostatnio kupiony sprzęt związany z rowerami


Rekomendowane odpowiedzi

1. Prezentujemy tutaj ostatnio kupiony sprzęt lub wszystko co jest związane z rowerami.

 

2. Jeśli zamieszczamy zdjęcia to tylko w formie miniaturek lub linka.

 

3. Ten temat to nie "recenzje z testów", po prostu piszemy co ostatnio wpadło nam w łapki.

 

4. Można swobodnie rozmawiać na ich temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe buciki :D Super wygodne jak to spec

ooo, nie widziałem jeszcze białych bucików speca ;)

 

A ja czekam i czekam na resztę sprzętu, chyba nic sie nie stanie jak napisze, że jestem konkretnie olewany przez Bikestacje, dzwoniłem już kilka razy, wysłanych kilkanaście meili. na pewno im nie podaruje bo to nie zakupy za 5zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam i czekam na resztę sprzętu, chyba nic sie nie stanie jak napisze, że jestem konkretnie olewany przez Bikestacje, dzwoniłem już kilka razy, wysłanych kilkanaście meili. na pewno im nie podaruje bo to nie zakupy za 5zł ;)

 

Nie dawno kupowałem w Bikestacji pół napędu. Cena blisko 1000 zł. Towar został wysłany po 2 tygodniach od zamówienia. Ale nie pieniłem się, bo na czasie mi tak bardzo nie zależało. Zadzwoniłem do miłego Pana. Po rozmowie się dogadaliśmy. Okazało się, że po prostu panowie czekali na dostawę korby, której nie mieli na stanie. Korba do nich dotarła. Po 2 dniach od telefonu wszystko do mnie dotarło. Całkowite nowe, w pudełkach, dokładnie to co zamwiałem. W ramach rekompensaty za termin dostarczenia otrzymałem prezent. Także wszystko zrobione profesjonalnie. Nie będę wahał się przed następnym kupnem towaru u nich, bo ceny mają naprawdę okazyjne. Polecam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, tylko ja w statusie przesyłki od 30 listopada mam "Wysłano". Dzwoniłem bo miała być w piątek, ale coś u nich zawiodło. Wysłałem kilkanaście meili z prośbą o numer referencyjny przesyłki, ale bez odzewu, potem dzwoniłem i zapewniano mnie za każdym razem, że wyślą go, ale nadal mnie olewali. Jutro jak do 16 nie będzie paczki to im nie podaruje, myślę nawet o zgłoszeniu sprawy do Rzecznika Praw Konsumenta ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupiłem gripy X.0 :D

 

Napisz to jeszcze na czole, wstaw do avataru. Może ktoś jeszcze nie wie ?

Fajnie, tylko ja w statusie przesyłki od 30 listopada mam "Wysłano". Dzwoniłem bo miała być w piątek, ale coś u nich zawiodło. Wysłałem kilkanaście meili z prośbą o numer referencyjny przesyłki, ale bez odzewu, potem dzwoniłem i zapewniano mnie za każdym razem, że wyślą go, ale nadal mnie olewali. Jutro jak do 16 nie będzie paczki to im nie podaruje, myślę nawet o zgłoszeniu sprawy do Rzecznika Praw Konsumenta ;) .

 

Status wysłano to ja już miałem pare godzin po zakupie. Bikestacja ma umowę z UPSem. Zadzwoń ostatni raz, jak nie dotrze na jutro to powiedz dziękuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...