Skocz do zawartości

[Forum] Zmiany na forum


Nowa wersja forum  

111 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba Ci si? nowa wersja forum?

  2. 2. Czy forum jest teraz funkcjonalne?



Rekomendowane odpowiedzi

Po tygodniu....jest ok, teraz tylko dopracowac szczgoly i bedzie bardzo ok.

Mam wrazenie ze gdybysmy wrocili do poprzedniej wersji to by troche ''wiocha wialo'', z calym szacunkiem dla mieszkancow wiosek B)

 

Na wioskach mają bardzo fajne szuterki.... może niektórzy się przyzwyczaili do nowego forum, ale ja jednak wolałbym stare.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne, że nie mam ochoty na czytanie tony sygnatur, zwłaszcza, że niektórzy lubią sporo przesadzić, ale jak zauważył creative1989, jeżeli człowiek pobawi się w formatowanie tekstu, to nagle okazuje się, że można mieć wpisane 30 znaków, a i tak przekraczam limit. Limit wysokości byłby zdecydowanie lepszym rozwiązaniem, ponieważ daje faktyczną kontrolę i zapewnia czytelność w tematach...

 

Oczywiście da się żyć tak jak jest teraz, ale jeżeli jest możliwość takiej zmiany, to przyłączam się do pomysłu creative1989

 

Mieciu dyskusja traci czasem czytelność, właśnie przez za długie sygnatury, ponieważ można stosować dowolną ilość linii. Jeżeli wpiszę 250 znaków jeden pod drugim, to ile wysokości będzie miała sygnatura?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

W starym forum trzeba było wprowadzić jakieś ograniczenia mieliśmy do dyspozycji ilość znaków i tak też zrobiliśmy - lepiej mieć jakikolwiek zawór bezpieczeństwa niż nie mieć żadnego.

 

Nowy skrypt ma dodatkowe ulepszenia w tej kwestii jak dozwolona ilość linii, rozmiary etc będzie to poprawione aby było bardziej "po ludzku" ale dajcie trochę czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ta dozwolona iloscia linii czy wysokoscia w pikselach to nie bardzo chyba da rady. Ilosc znakow w linii jest funkcja szerokosci okna przegladarki - tak wiec nalezaloby chyba zalozyc na sztywno ile jest znakow w linii - a to bez sensu bo wracamy do problemu kodu BB czy HTML, ktory pozera dozwolona ilosc znakow.

 

Mozna mierzyc wysokosc sygnatury za pomoca pomiaru ilosci znakow konca linii - albo zalozyc dwa warunki - max 2 znaki konca linii i max 250 znakow.. Oczywiscie taki pomiar ilosci znakow konca linii nie okresla ilosci linii, kotre zostana wyswietlone, a jedynie ilosc akapitow.

 

Wysokosc sygnatury w pikselach jest praktycznie nie do zmierzenia z poziomu serwera, a mierzenie za pomoca przegladarki i javascriptu mija sie z celem.

 

W zasadzie to wypadaloby po prostu okreslic te 250 znakow i mierzyc je po wystripowaniu ze stringa sygnatury wszystki tagow HTML, BB czy innego ustrojstwa.. i proste i praktycznie i... powszechnie stosowane :)

 

No ale tak jak powiedzial przedpisca - dajdzie ludziom troche czasu - wakacje sa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Zauważyłem, że znów pojawiła się blokada po napisaniu postu, trzeba odczekać, by napisać kolejnego.

Czy zostanie to zniesione czy znów wróciły stare gorsze czasy?

 

 

I jeszcze jedno pytanie.

Jak teraz wygląda sprawa ze statusami?

Było tak:

0-50 Fresh meat

50-100 Amator

100-200 Pro

200-750 Maniak

750-1500 Stały bywalec

1500-3000 Master

3000-5000 Stary wyjadacz

5000+ Emeryt

 

A dziś zauważyłem że jest coś takiego jak Kombinator.

Jeśli można prosić o wyjaśnienie tego to będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Nie mówię, że chcę.

Ciekawy jestem skąd się to wzięło i czemu akurat Kombinator.

 

Mogę prosić o wypisanie wszystkich rang specjalnych i za co się je dostaje?

 

P.S. Chceć to sobie mogę, ja ich nie przydzielam, wszystko zależy od Was.

Sami oceniacie komu przyznać rangę a komu nie.rolleyes.gif

 

A jak zasłużyłem to czemu nie.tongue.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...