Skocz do zawartości

[Forum] Zmiany na forum


Nowa wersja forum  

111 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba Ci si? nowa wersja forum?

  2. 2. Czy forum jest teraz funkcjonalne?



Rekomendowane odpowiedzi

CO TO KU### M## jest?? Znowu wszystko się poszło kochać.

Grafika opuściła te forum brutalnie, a z białym tłem i wszystko takie "drukowane" to niezbyt wygląda.

Mam nadzieję że to chwilowa awaria, bo aż odechciewa się wszystkiego czytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy u Was też tak jest ale zaraz po pojawieniu się nowej wersji forum odznaczyłem sobie wszystkie tematy jak przeczytane.Ostatnio wchodzę ,dziś ta sama sytuacja i co widzę np w dziale testy posty się świecą jako nieprzeczytane gdzie ostatni post był pisany w lutym .Chyba coś nie teges.Szeryfie co jest grane ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie layoutu to nadal najbardziej chyba przeszkadza zbyt jasna czcionka opisu tematu przy przeglądaniu forum (zlewa się z tłem), a co do bardziej technicznych rzeczy to czasem (nie mam pojęcia od czego to zależy) nie działa nawigacja klawiszami Home, End, Page Up i Page Down oraz wychyleniem rolki myszki (scroll w bok). Na pewno nie mam wtedy aktywnego, żadnego pola tekstowego czy czegoś podobnego i wydaje mi się, że występowanie tego jest dość losowe. Z innych rzeczy to ten boczny panel na głównym forum - jak go schowam, to po powrocie głównego forum przez "wstecz" pojawia się na nowo, przez link nie. Da się coś z tym zrobić? Nie upieram się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tak :icon_mrgreen: Chciałbym się dowiedzieć, czemu w niektórych tematach, np w tym posty są rozciągnięte na cały ekran (przy rozdzielczości 1920x1200)? Nie wiem od czego to zależy bo niektóre tematy działają normalnie.

 

EDIT. Dziwne, teraz ten temat normalnie wygląda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka spraw, o większości już pewnie ktoś pisał wcześniej:

1. Nowe tematy graficzne czynią forum mało czytelnym i nieprzyjemnym dla oka, natomiast przy próbach przełączenia się na wersję lo-fi wyświetla mi się taki komunikat:

Fatal error: Call to undefined method skin_boards_3::hookdp30LatestGalleryImage() in ... on line 155

- w zwiazku z tym nie dane mi było zobaczyć jak wygląda forum z tym tematem.

 

2. Sporo linków ze starych wiadomości nie działa - adres do którego prowadzi jest taki sam, jak skrócona wersja odnośnika wyświetlana w poście, z tego co czytałem problem miało więcej serwisów po migracji, ale jakoś sobie z tym radzili.

 

3... na razie tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Root Admin

Kilka spraw, o większości już pewnie ktoś pisał wcześniej:

1. Nowe tematy graficzne czynią forum mało czytelnym i nieprzyjemnym dla oka, natomiast przy próbach przełączenia się na wersję lo-fi wyświetla mi się taki komunikat:

Fatal error: Call to undefined method skin_boards_3::hookdp30LatestGalleryImage() in ...

- w zwiazku z tym nie dane mi było zobaczyć jak wygląda forum z tym tematem.

 

2. Sporo linków ze starych wiadomości nie działa - adres do którego prowadzi jest taki sam, jak skrócona wersja odnośnika wyświetlana w poście, z tego co czytałem problem miało więcej serwisów po migracji, ale jakoś sobie z tym radzili.

 

3... na razie tyle...

 

1 a ). Kwestia gustu. Jeżeli Ci się nie podoba, to na to nic nie poradzę.

1 b ). poprawione i naprawione

 

2. szukam rozwiązania

 

3. dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Root Admin

Linki w postach naprawione.

 

Sprawdzam co jest grane z sygnaturami.

 

na razie spróbuj zmieścić wszystko w dwóch linijkach i bez linków.. powinno zadziałać. Tak są chyba ustawione ograniczenia. Dam zanć jeszcze.

 

naprawione stare cytaty.

 

sygnatury zostały przebudowane do nowego systemu 3.0.2. Mogą występować problemy z ich obecnym wyświetlaniem. Każdy powinien to poprawić we własnym zakresie.

 

Statystyki bloga zostały odbudowane.

 

Czerwone skóry forum zostały delikatnie stonowane i poprawione.

 

Niektóre nazwy i opisy for zostały zmienione.

 

Obecnie trwa przebudowa PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...