Skocz do zawartości

[Zlot]Pierwszy ogólnokrajowy międzynarodowy Zlot Forumrowerowe.org


MarcinGoluch

Rekomendowane odpowiedzi

Czasu jeszcze od chol... i jeszcze troche ale otrzymałem dwa pytania w kwestii rezerwacji pokojów więc odpowiadam.

Jest w sumie 6pokojów dwu osobowych w tym 3 z podwójnymi łóżkami(małżeńskimi) i 3 pokoje po dwa łóżka pojedyńcze. Z racji, że na Zlocie będziemy mieli Pary i Małżeństwa to one mają pierwszeństwo do tych pokojów.

Pierwsze trzy pokoje rezerwuje Ecia&KsiążeMałżonek, Gevera&Robert oraz Mieciu&SzanownaPaniMałżonka.

 

Poza pokojami 2osobowymi TYLKO DLA PAR nie przyjmuje pytań i rezerwacji konkretnych pokojów.

 

Pozdrawiam!

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odemnie przelew poszedł.. będzie w przyszłym tygodniu bo korzystałem z usług PP, ponieważ nie chciało mi się latać za wpłatomatem :D

Dornif jeśli będę jednak sam jechał to podpinam się pod pociąg :D

 

Ja planuje z Katowice wyjazd późną nocą, jeśli chodzi o pociąg, także we Świdnicy będę rano, tak żeby jeszcze samemu ( chociaż nie wykluczone towarzystwo) spokojnie po okolicznych górkach pohasać. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dojazdem o tej godzinie to średnio, nie mógłbyś wyjechać wcześniej np. ? A co do dziewczyny, są trasy wyboiste/kamieniste, trochę bardziej "rigid fork user friendly" też się znajdzie aczkolwiek i tak pewnie Twoja luba odczuje brak amortyzacji na przodzie ;-) Zjazdu w Wlk. Sowy sobie nie wyobrażam na sztywnym widelcu.

 

 

 

Przyjemna, przyjemna ale szczerze mówiąc wątpię żebym się na nią pokusił, akurat swoje życie cenie a i wiem że technika nie ta na taki zjazd ;-)

 

 

Byłem parę razy na Wielk. Sowie z moim sąsiadem, a on jeździ na sztywniaku. Co prawda zjeżdżał o wiele wolniej, ale dał radę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co byś omen powiedział na nieco przedłużony wypad? Wszak obaj mamy 5,5 miesięczne wakacje na nadchodzący sezon <sasasasasa> Można dużo lepiej zorganizować dojazd, niż spędzając 11h w pociągu (tyle jedzie "nocny" z kat. do ś-cy...) Chociażby dojechać na rowerze na miejsce w czwartek, przespać się, choćby w namiocie u jakiegoś forumowicza na ogródku :D A potem z rana na dalszy podbój okolicy, ze stacją końcową w schronisku Orzeł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że otrzymałem dużo pytań o "marszrutę" z Wrocławia do miejsca zlotu jakim jest schronisko Orzeł, napiszę tu otwarcie o kilku możliwościach dotarcia na miejsce.

Zmotoryzowani rowerzyści, dojeżdzaja praktycznie pod samo schronisko więc to nie ma co się rozpisywać. Parking na przełęczy strzeżony i płatny ale tylko w dzień, można podjechać też ewentualnie pod schronisko ale za dużo miejsca nie ma.

Osoby które wybieraja się środkami transportu publicznego maja troszkę gorzej, bo do samego schroniska nijak nie można dojechać PKS`em, ZKM czy PKP.

"Orzeł" od Wrocka oddalony jest o ~75km. Trasę można skrócić dojeżdżając:

1)PKS`em (busem Guliver) do Świdnicy, koszt ok 12 zł(autobus co 40 min), później rowerem ok 30km płasko asfaltem, końcówka pod górkę.

2)PKS`em do Dzierżoniowa, koszt 12zł studencki 9zł (co 40 min) później rowerem ok 18km asfaltem,końcówka pod górkę.

3)PKSe`m do Wałbrzycha (4:20 11:30 17:20 20:40) póżniej rowerem ok 25km, podjazd do Jedliny, zjazd do Głuszycy, podjazd pod Osówkę i Rzeczkę

4)PKP do Wałbrzycha, średnio co godzinę koszt 16zł.

Bez mapy będzie ciężko.

Z każdego z tych miast wyruszą lokalni rowerzyści(Tobo,Nawrotek,Gev i ja :D ) więc jak bedzie wieksza grupa to możemy Was zabrać.

gg 5355445

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w piatki koncze prace tak ze jestem w domu ok 13tej. zalozylem sobie ze wycieczke rozpoczne po obiedzie wiec ok 15tej, dojazd na miejsce jakies 1,5 h wiec na miejscu ok 17tej. oczywiscie mozge sie umowic z osobami ktore przyjada pociągami do walbrzycha tak by zabrac sie razem. mozna rowniez nie dojezdzac asfaltem tylko zrobic juz pierwszą wycieczke terenem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek bez wyobraźni o mało powiedziane :P. Śmiać mi się chciało jak Szopers opowiadał jak to Nawrotek jechal singlem. Luz, rece na rogi i dokręcał. A cała reszta paliła klocki hamulcowe :).

 

Hah aż miło mi się czyta takie posty :D

 

No Ci co z wro nie mieliby transportu do bielawki/dzierżoniowa śmiało mogą wbijać do ś-cy - dojedziemy bez problemu w góra 2 h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, tak jak Nawrotek pisze. To jest kilkanaście km (18?) Ja dysponuję kilkoma mapami, więc nawet można będzie podzielić się na grupki szybciejsze i wolniejsiejsze (; (tylko to trochę pod górę cały czas prawie, więc Nawrotku, nie wszyscy są wycinaki :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co byś omen powiedział na nieco przedłużony wypad? Wszak obaj mamy 5,5 miesięczne wakacje na nadchodzący sezon <sasasasasa>

niestety wiecej niż tylko ten zlot nie mogę.. mam jakoś potem egzaminy na technika :/ także w niedziele z rana będę zmykał do domu..

 

Geve zrobimy 2 grupy.. 1 normalna a 2 pościgową pierwszej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to przynajmniej dzień - dwa wcześniej. Wierzę, że dasz radę! :D

I nikt nie odpowiedział na mój pomysł z konkurencjami na cukierki. Zdrowa rywalizacja nikomu jeszcze nie zaszkodziła, nie bądźcie miętusy i inne landrynki... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Łodzianie byli by wdzięczni za jakieś towarzystwo od Wrocławia może Wałbrzycha w drodze ku schronisku co by można było usiąść na kole po męczącej długiej podróży.

Jak coś to się będziemy jeszcze dokładniej umawiać w tydzień przed imprezą o ile będą jacyś chętni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"NIE LICZY SIĘ STAŻ, LICZY SIĘ PASJA ! ! !"

To moja odpowiedź na pytania któe otrzymałem czy "młody/nowy" użytkownik forum też mógłby się pisać na Zlot. Nie staż jest ważny tylko stopień zaawansowania cyklozy ;) !

 

 

Widze, że lista rośnie. Mamy już 15osób a jest dopiero początek grudnia. Patrząc na deklaracje, że rejstracje będą się odbywały na przełomie roku może być ciekawie :).

 

Dla osób z Sopotu i na trasie z Sopotu polecam fajny pociąg. Według obecnego planu PKP wyjazd z Sopotu o 21:21 i parę minut po 7 jesteście w piątek w wałbrzychu. Zero przesiadek !

Główne stacje:

Sopot, Gdańsk Główny, Tczew, Bydgoszcz Główna, Inowrocław, Gniezno, Poznań Główny, Kościan, Leszno, Rawicz, Żmigród, Oborniki Śląskie, Wrocław, Jaworzyna Śląska, Świebodzice, Wałbrzych Główny.

Jeżeli ten pociąg zostanie w nowym planie na 99% tez nim pojade, dosiade się w rawiczu. Jak ktos bedzie mial ochote to można wyskoczyc we wrocławiu na mały rekonesans rynku ;) jakby ktoś chciał zobaczyć najlepsze imprezownie.

 

 

 

Pozdrawiam!

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nikt nie odpowiedział na mój pomysł z konkurencjami na cukierki. Zdrowa rywalizacja nikomu jeszcze nie zaszkodziła, nie bądźcie miętusy i inne landrynki... :thumbsup:

Konkurencje na cukierki dla cierpiących na niedosyt wrażeń po wycieczce wrażeń jak najbardziej mogą być :P - ale szczegóły się już ustali na miejscu B)

Pozdrówko miętowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

To może zrobimy jeszcze głosowanie na przewodniczącego wycieczek, kierownika od spraw bansu i lansu, zastępce szeryfa i sekretarkę co by to wszystko zdążyła przelać na papier by później jakąś relację stworzyć. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...