Skocz do zawartości

[część] jedna z ktorej jesteś w 200% zadowolony - jaka jest?


Rekomendowane odpowiedzi

a kto sie nieuśmiecha to dostaje kalesony
-moi to i tak nie wiedza co sie dzieje w temacie wiec trzeba by im powiedziec gdzie isc-zeby nie przeplacili i dokaldny opis dac najlepiej ze zdjeciem zeby im sprzedawca nie wcisnal "lepszego modelu".W sumie zawsze jak maja ocs dac to daja tez koperte wiec nie jest tak źle znowu-jak na 21 lat to nie poweininem narzekac a kalesony jakby takie np berknera to bym nawet nie narzekal :-P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz od żonki na imieniny dostałem Sramka x-9 na tył, ona wie czym mnie zadowolić. ...Koledzy także - od jakiegoś czasu sprawiamy sobie na urodziny prezenty rowerowe :wink: .Rok temu w prezencie ślubnym otrzymałem korbę LX a żonka przerzutkę tylną LX :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sigma bc 800 baseline

-wchodzi i jest juz prawie przesadzone ze bedzie uwzgledniony

Rok temu w prezencie ślubnym otrzymałem korbę LX a żonka przerzutkę tylną LX

to nawet do przodu wyszedles-wiec za rok sie musisz zrewanzowac... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem za Sigmą BC 700 lub 800 - to to samo, tylko że w 800 jest porównanie średniej do aktualnej, ale to mało istotne. Manetki to bym brał np. X.7 i przerzutkę wymienił na X.7 lub X.9. Korba LX z pakietem LX i kaseta LX też są przyzwoite, więc jako brakujące powinny być odpowiednie. Wiem, wiem więcej niż jeden, ale to tylko jako uzupełnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm.........caly moj rower. juz jezdze nim jeden sezon, a w miedzyczasie testowalem ze 40 - 50 innych maszyn i za kazdym razem utwierdzalem sie w slusznosci swego wyboru.......tylko mongoose teocali super byl bliskooooooo........200%......hm. zawsze sie cos zmienia i usprawnia, ale rowerowi daje 10 na 10.

 

nie dlatego ze go mam, ale mam go dlatego [ jezdzilem zanim zakupilem.......]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało oryginalnie - przerzutki XT zarówno tył z długim wóżkiem jak i przód, górny ciąg. Tego sie chyba nie da zajechać... a przynajmniej mnie sie jeszcze nie udało a pare tysiączków już mają za sobą :grin:

 

A z wszystkich rowerowych rzeczy jakie kiedykolwiek kupiłem najbardziej zadowolony jestem z sakw Crosso Expert :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dopiszę jeszcze jedną część , a mianowicie przednią przerzutkę XT.Ma ona około 3000km , model '04 , raz ustawiona nigdy nie była poprawiana , zero luzu na swożniach. Totalnie bezobsługowy sprzęcior - polecam. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze że w swoim zestawie nie macie licznika więc podam swój jak dlamnie wyrąbany w kosmos

 

Sigma sport 1200 - jeżdze na niej teraz 2rugi sezon ma zrobione 5400 kilosów i chodzi super zero jakis komplikacvji a pozatym duzy i przejzysty wyświetlacz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...