Skocz do zawartości

[pozegnanie] Dziekuje za wspolprace


anulkaa

Rekomendowane odpowiedzi

a ja uważam, że żart był na poziomie dzisiejszej pierwszej strony FAKTU. żeby nie było, że się tylko czepiam - zapraszam na pinkbike.com - tak dla okazania przykładu, jak można obchodzić 1 kwietnia mniej toksycznie.

 

moim zdaniem zagraliście na emocjach niektórych forumowiczów, w tym mnie. potrafię wrzucić na luz, kiedy widzę, jak się coś sypie. za to szlag trafił mnie dopiero wtedy, kiedy się dowiedziałem, że to tylko żałosny żart. cieniutko panowie, cieniutko. nie mogę zrozumieć, czemu wprowadzanie nerwowej atmosfery może być odbierane jako śmieszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gut dżołk!

 

tak na marginesie, chciałbym zauważyć, że mimo iż to był żart to paru "szarych" userów wypowiedziało się otwarcie w temacie założonym przez fryte co myśli o niektórych osobach i sytuacjach. warto się nad tym zastanowić.

 

p.s gratulacje dla Biery który nawet na treningu zachował zimną krew i ściemniał ile wlezie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Wam powiem, że to wszystko to mi przypomina konflikt w wirtualnej piaskownicy. Wirtualność naszych znajomości + usilna próba hierarchizacji userów doprowadziła do tego, że nagle wszystko runęło jak domek z kart ("Rację ma ten, który ma /zmieniaczkę/" - dla niewtajemniczonych: jest moderatorem, mój ulubiony od dawna tekst). Niektórzy tutaj przychrzaniają się w imię 'porządku' o takie rzeczy, że śmiech na sali. Z kolei plakietka elita daje userom możliwość jazdy bez trzymanki (przykład: Xsystoff). Nie mówię, że każdy z elity jest zły, ale niektórym ten tytuł wyraźnie bardziej przeszkadza, niż pomaga.

 

Teksty typu "Jurasek przeszedł do konkurencyjnego forum", "pewne sprawy nie powinny trafić na forum publiczne", "przykro mi, odchodzę" rozkładają mnie na łopatki. Rany jakie to wszystko poważne!! Jakie groźne miny widzę na Waszych twarzach oczami wyobraźni! Ludzie wbijajcie na siodło, wyłączcie bikestatsy, wrzućcie na luz i rozluźnijcie poślady! Za bardzo się stresujecie.

 

Kilku najbardziej doświadczonych i najstarszych pod względem stażu userów zostało zbanowanych, dzięki czemu forum pragnie wykończyć samo siebie przez eliminację swojej najbardziej wartościowej części. To fakt.

 

Ciekawe zjawisko socjologiczne, naprawdę byłoby o czym magisterkę napisać. Wirtualne ostrzeżenia, wirtualne bany, przejście do wirtualnej konkurencji, za to jak najbardziej realne urazy.

Proxx, rozluźnij poślady, jak sam o tym pisałeś. To jest tylko forum, nikt prawie się nie zna, wszystko jest wirtualne.

Dowcip suuuuuuuuuper :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj są obie kawalarki co wywołały wiele niepokoju w naszych duszach

brawo dziewczęta

 

A juraska wybrałam dlatego, że jakoś najbardziej mi się kojarzy z "amatorską" atmosferą :D

 

zawsze do usług :w00t:

na próżno czekałem na Ciebie na FR.pl

 

Kurde jak wczoraj rozmawiałem z Biera to nawet pary nie puścił o wkręcie.

 

ciekawe czy mój przyjaciel z FR.pl wybaczy mi ten dowcip

bo wkręt jaki przeżyliscie to pikuś do jego wkręta

starał sie o włączenie mnie do mode teamu bratniego forum FR.pl

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezzu proxx cos taki drętwy? zagrali na twoich uczuciach? ktos ze zwyklych uzytkowniakach zostal wyrzucony, ostrzezony? zwymyslany? obsluga forum rozegrala to miezy soba. ucierpiales z tego powodu? moze wystąp o straty moralne co? i kto tu jest "wirtualnie zbyt zaangazowany"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytaj jeszcze raz, tym razem ze zrozumieniem, co napisałem w moim poprzednim poście. i nie lubię, jak mi ktoś wmawia, że jestem drętwy, bo chyba wszyscy powinni wiedzieć, że żart to jest wtedy, kiedy obie strony się bawią. zresztą wali mi to, skoro większość przyklaskuje takim chwalebnym pomysłom to nie będę się wychylał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prima aprilis to to, że wszystko została rozegrane na potrzeby tego dnia ... Pokłócili sie i robią wałek, ze Prima aprilis ... A niektórzy jeszcze zostają zmuszeni do oświadczenia : ,,A nie mówiłem !!! " hahahaha fajowo normalnie ...

A z rowerowych (coby ot nie było) to mój tato rzekł :,, (...) synu mój jeden z czterech będziesz miał ubezpieczenie na rowerek "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że innych osób nie udało mi się na to namówić...

 

 

kcialem, ale ja mojego focha nikt by nie zwrócił uwagi, miałęm kilak ciekawych pomysłów niestety hasła nikogo z admino-modów nie dalo się załatwić, był też pomysł Blackowny powszechnego nie logownia się na forum 1kwietnia i nie bylo by komu oświadczyć charakteru tego eksperymentu spolecznego ;)

ogólnie ciekawy pomysł choc pod koniec juz wielu sie kapnęło nie niespodzianki nie było wielkiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytaj jeszcze raz, tym razem ze zrozumieniem, co napisałem w moim poprzednim poście. i nie lubię, jak mi ktoś wmawia, że jestem drętwy, bo chyba wszyscy powinni wiedzieć, że żart to jest wtedy, kiedy obie strony się bawią. zresztą wali mi to, skoro większość przyklaskuje takim chwalebnym pomysłom to nie będę się wychylał.

a niby JAKIM cudem autorzy tej historii zabawili sie twoim kosztem? zostales wciagniety w ich niecne knowania? pognebiony? wystawiony na posmiewisko? wytknieto cie za cos palcem? byles tematem dowcipow i przycinkow nie na poziomie?

no i wiesz co, jak sie po takiej historii roją mysli co do plodnego tematu pracy magisterskiej.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...