Skocz do zawartości

[zła atmosfera wśród administracji forum]


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem na tym forum od prawie czterech lat, parę lat byłem modem. Ostatnimi czasy rzadko zaglądałem na forum z różnych przyczyn – przeważnie z braku czasu. Po prawie rocznej przerwie wróciłem, porozglądałem się na forum i JESTEM W SZOKU !!! :D

Bizon (kiedyś dusza forum) dostaje ostrzeżenie, Amoniaka za sygnaturkę wywalają z moda, modzi i admini kłócą się między sobą. PARANOJA!!! :D

Dawno nie widziałem na forum Miecia i Żbika. Mieciu jak założył to forum to z początku była rodzinna atmosfera a jak sforował kogoś o dłuższym stażu to na PW a nie przy wszystkich userach. Żbiku miał wielką wiedzę rowerową i słusznie Mieciu dokooptował go jako 2 admina, ale to co zobaczyłem miesiąc temu jak tu zawitałem – 6 ADMINÓW, 9 MODÓW i z 50 osób jako elita to po prostu PRZEGIĘCIE!!! :)

Ja jak nie dawałem sobie rady (przez brak czasu) z moderatorką to sam zrezygnowałem a tu 15 ludu z administracji – bałagan i forum staje się niczym dh-zone jeden drugiego wyzywa!!!

Niech modzi i „administracja” zacznie jeszcze wyzywać siebie od ch... to już chłopcy z dh przeniosą się do Was bo tu lepiej klną :D

Ecia dopieprza się do błędów ortograficznych w stylu sie a nie się, Juraskowi nie podobają się sygnaturki – rozumiem [przerzutka], rozumiem sygnaturka na pół strony – TO MAJĄ BYĆ ADMINI ?!

Modzi – tu się dużo nie będę czepiał, po prostu niektórym sodówka do głowy odbiła to samo chyba tyczy się Lookasa – dawać ostrzeżenie Bizonowi ?! za to, że prawidłowo zwrócił uwagę Juraskowi, sory....

Czy mnie któryś zbanuje czy nie, ale żal mi upadku forum do poziomu dh-zone i trzeba coś z tym zrobić!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkońcu przeczytałem jakiegoś mądrego posta, w tym całym bałaganie. Osobiście nie wtrącam się w kłótnie Modów itp, to ich sprawa, każdy z tego forum może się teraz przyjrzeć jaki poziom stanowi szanowna administracja.

 

 

Chciałbym tylko pogratulować !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuje sie pod postem Fryty. Tez tu troche siedze i szczerze powiedziawszy nie spodziewalem sie takiego obrotu sprawy. Nie niszczcie tego, co udalo sie nam wspolnie zbudowac. Forum to nie administracja, to zwykli uzytkownicy, ktorzy je tworza. Jezeli beda sie dzialy takie rzeczy, to sporo osob sie zniecheci. Nie badzcie samolubni. Prywatne animozje mozecie sobie wyjasniac na privie, czy tez w dzialach niewidoczych dla "zwyklych" uzytkownikow. Takie "dosrywanie" sobie w miejscach widocznych dla wszystkich jest zenujace.

Jak juz napisalem w innym temacie - mam nadzieje, ze to jakis zart na 1 kwietnia, szkoda tylko ze niezbyt udany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starałem się nie wypowiadać odnośnie spraw pomiędzy modami i adminami, ale też jednak dorzucę swoje parę groszy.

Cała akcja zaczęła się bodajże od sygnatury amoniaka, gdyby zmienił swój podpis, myślę, że sprawa nie przybrała by takiego rozpędu.

I nie chodzi tu już o politykę ale o zdrowy rozsądek, równie dobrze mógłbym napisać "strzelać do żydów", "strzelać do Polaków", "strzelać do ludzi którzy wyjechali za granicę". Ciekawe czy wtedy modzi do niej by się nie przyczepili.

Ludzie to jest po prostu żenada, teraz mogę śmiało powiedzieć, że Wilku89 dostał praktycznie bana za nic.

Szkoda tylko, że problem który powstał nadal nie został rozwiązany, bo szczerze powiedziawszy zaczyna mnie to forum powoli denerwować.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzyłabym sobie aby Mieciu wszedł tutaj i wytłumaczył:

 

1. czy sytuacja się znormalizowała?

2. za co zostali odznaczeni banem: amoniak, Biera i jurasek ( co za tym idzie, dlaczego w kategorii użytkowików są 3 grupy Banned? )?

 

A tak jeszcze odnośnie postu użytkownika fryta w sprawie sygnaturek. Został wprowadzony limit znaków. Nikt o tym użytkowników nie powiadomił (chociazby PW!), raz. Jednak najważniejsze, jeżeli wprowadzono limit to dlaczego nikt się nie zajął dostosowaniem WSZYSTKICH sygnaturek użytkowników do nowej długości?

Odnośnie części zbyt przerośniętej administracji. Oczywiste forum się poszerza to i administracji musi być więcej. "6 ADMINÓW, 9 MODÓW" wydaje się być liczbą odpowiednią (chociaż co ja mogę widzieć... ;) ) ale już "50 osób jako elita to po prostu PRZEGIĘCIE!!!" faktycznie. Zwłaszcza, że nie ma jasnych reguł przydzielania do danych grup (to mówię ja! Zasłużony user w tym że pomagałam usuwać 'martwe' tematy po awarii bazy danych, ale kto inny to wie? :) )

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Szkoda gadać na to wszystko. Jeszcze z miesiąc i przyjdzie nam się pożegnać i zmienić forum. A może sami coś założymy. Kupimy serwer postawimy coś nowego i przeniesiemy się z większością ludzi w nowe miejsce.

 

Jednak panom moderatorm i co niektórym adminom stanowczo podziękujemy za wizyty w naszym elitarnym gronie. Bo oni już swoją prawdziwą twarz pokazali. Szczególnie Jurasek, który był dla mnie wzorem do naśladowania z racji wieku i poziomu wypowiedzi, a tu nagle takie ceregiele wyczynia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie piszcie do mnie na PW ani gg abym Wam powiedział o czym gadałem z Juraskiem - ...chcecie aby administracja się ze sobą dogadała? - ja chcę, bo ciągle zależy mi na tym forum, a nie lubię plotkować więc nic się ode mnie nie dowiecie . Jest źle!!! ale już chyba gorzej nie będzie - Mieciu dostał smsa ale jest poza zasięgiem, jak go złapię to mam nadzieję, że zrobi tu porządek.

Co do bananowych: juraska, biery i amoniaka; to chociaż w przypadku juraska wiem, że może przeglądać forum ale nie może pisać postów, nie wiem jak z resztą. W ogóle byłem w szoku jak jurasek mnie powiadomił o zbanowaniu go przez lookasa. Administratorzy pożal się boże - mam nadzieję, że już nie długo... i juraskowi się należało i lookas przegina.

Gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle się dzieje w państwie duńskim :) Mieciu ze Żbikiem już dawno wypięli się na to forum. A szkoda. Za ich rządów było inaczej...

 

Gevera: Tu się nie ma z czego "turlać". Płakać tylko pozostało. Ten status "Jelita", to chyba tylko po to, żeby starzy użytkownicy nie wyemigrowali na inne fora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Root Admin

dostałem smska od fryty, w końcu zajrzałem co się tu dzieje i chyba skorzystam z oferty bikeworldu, którą dostałem dawno temu i która jest powtarzana w kółko... adres forum zostaje ale wszyscy użytkownicy zostaną dołączeni do forum bikeworldu i adres również będzie tam kierował. Tak chyba będzie najlepiej. Jutro dam wam znać, jaką dostałem odpowiedź. Czas zamknąć sklepik. Nie ma czasu, nie ma pieniędzy, nie ma komu... brutalna rzeczywistość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnioskuję że wszystko poszło o pieniądze na serwer(ale pewny nie jestem). Czyli nihil novi, to co zwykle, kasa :) A co to w ogóle za forum bikeworld, pierwszy raz słyszę :f

 

Proponuję obopólna ugodę wszystkich zwaśnionych stron i zaprzestanie robienia sobie jaj.

Ale co ja mam do gadania :)

 

p.s.Mieciu, 66 tys. postów o_0 wow.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ciach]dołączeni do forum bikeworldu[ciach]

 

Patrząc jaki jest tam niezły bajzel w komentarzach na fotkach i jak się tam ludzie tłuką a o TWA nie wspominając to dopiero teraz na forum może być wesoło.

 

ŻAL!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jak elita sie wkurzy i dostaniesz blocka? kogo sie spytasz jaki rozmiar szosówki, jak wyregulować coś? Będzie taki czas, że każdy będzie Cię miał w pupie... wiem po sobie^_^

 

I cała taka afera z powodu wybryku Juraska? Co z tymi co dostali bana/ostrzeżenia? Tyle lat forum... i teraz się rozpadnie? Mieciu, bardzo długo Cię nie było.. na pewno masz dużo pracy/obowiązków ale weź zrób tu porządek i nie przenoś nas na bikeworld.pl =/ To już nie będzie to samo... może da się jeszcze wszystko odkręcić? O co poszło w obsłudze forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem smska od fryty, w końcu zajrzałem co się tu dzieje i chyba skorzystam z oferty bikeworldu, którą dostałem dawno temu i która jest powtarzana w kółko... adres forum zostaje ale wszyscy użytkownicy zostaną dołączeni do forum bikeworldu i adres również będzie tam kierował. Tak chyba będzie najlepiej. Jutro dam wam znać, jaką dostałem odpowiedź. Czas zamknąć sklepik. Nie ma czasu, nie ma pieniędzy, nie ma komu... brutalna rzeczywistość.

 

pogięło?!

 

NIE!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...