Skocz do zawartości

[koła] Mavic Crossride '07


ukaniex

Rekomendowane odpowiedzi

lukaszsbiker - przejrzyj dokładnie całość a się doszukasz że raczej TAK - jak ktoś nie uprawia na nich extremy to dadzą radę. Ewentualnie masz alternatywe pt. Fulcrum RM5, ale to nie ten temat :P

 

PS.

polszport to syf, w wertykalu sprawdźcie ceny.

 

No tka, ale np. ja mam do polsportu 10 minut rowerem, więc jest to jakaś opcja. Choć cenniki mają być... no niby od wczoraj ale będę tam najwcześniej jutro-pojutrze, choć zaraz pogrzebię na necie :wub:

 

PS. Harfa też miała być od lutego - ktoś coś wie??? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed awaria forum byl tu poruszony temat podkładki pod kasete na bębenek.

 

Faktycznie cos takiego istnieje, bo jak sie okazuje bębenek w tych kołach (mozliwe ze we wszystkich modelach systemowych kół Mavica) jest nieco dłuższy niz np. w piastach Shimano.

 

Kaseta XT M760 siedziała u mnie na bębenku bez żadnej podkładki i nie było żadnego luzu, ale dzisiaj zakładałem kasete SLX HG80 i jak sie okazuje podkładka jest niezbędna. Ja oryginalnej podkładki nie miałem (koła kupione jako nowe - ale sciagniete z roweru) wiec w serwisie poszukali mi jakiejs standardowej i przypasowała.

 

Dlatego w zaleznosci od kasety podkładka jest potrzebna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ma ktoś informacje jak wygląda serwis mavica , na stronie harfy czytałem że tylko oni mają serwis reszta sklepów z logo :D to tylko dilerzy .

Więc skoro i tak je wyślą do harfy to czy nie mogę sam tego zrobić , a do miejsca gdzie je kupiłem mam kawałek i za dychę tam nie dojadę ;)

Wszystkie papiery i paragon są .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...