Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 6


Ecia

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wróciłem z targów rowerowych, nic specjalnego nie było

 

Ja tam zasiaduję w domku, ale Tina pojechała ze znajomymi z Częstochowy i Piotrkowa, więc zda relację jak powróci z wieczora :(

 

A jedyną rzeczą rowerową którą dziś zrobilem, było zaplanowanie tuningu przerzutki tylej... SRAM 3.0 i to tej plastikowej! A co? Może tak i do 190g zejdzie? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem dzisiaj na targach rowerowych i byłem mile zaskoczony... co prawda nie było żadnych premier etc ale wiele ciekawych rowerków się widziało, można było pojeździć pomiędzy stoiskami, tona makulatury, naklejek i plakatów...

poza tym pomacałem nowe RST... i powiem że wygląda całkiem przyzwoicie...

Ten rower 3299g to jakaś parodia... pasek zębaty nie jest zbyt napięty żeby nie urwał tylnych widełek :rolleyes: hamulce na sprężynkach jak z długopisu no i te luźne koła... jak z papieru ;)

a przy okazji podobał mi się cannon w wersji mocno turystycznej(czyt w wersji "Rambo") -też był na stoisku bB: z łopatą, pokrowcem na nuż etc... w sam raz na safari :D może wrzucę później jakieś foty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta saperka to chyba "taki joke" -przy amorze jest przymocowany futerał z 20cm "komandoskim" nożem;) (poza tym rower jest tak stylizowany jak by był po przejściach i miał przejechane kilkaset tys km po afryce -fake)

Ciekawe zawieszenie w Krossie:

5244c7d0522ec6cfm.jpg

...i ciekawe po jakim czasie dojdzie do "zmęczenia materiału"

 

Scott:

d6abd6d7fc173ae8m.jpg

:)

 

Biel jest trendy:

2faef5159af5d530m.jpg

 

były też pokazy jazdy bez siodełek :P

69b33f04d2212207m.jpg

chłopaki z lublina znają się na rzeczy :)

 

na razie koniec spamowania... za długa się te fotki ładują... :/

 

 

PS były chyba tylko 2-3 cannony z leftym... -całe stoisko zdominował fatty(i trekkingi z nim w roli sztućca) :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tam, mimo że dziś nie robiłem nic ciekawego, to i tak chyba napiszę w tym temacie pierwszy raz, co zrobiłem wczoraj :)

 

Kupiłem plecak kellys sprint. Ładny, wygodny i...za mały. Bo co się okazuje, próbuje wcisnąć do niego aparat fotograficzny(fuji s6500) wraz z torbą i za cholerę nie chce wejść ! Wchodzi, ale bez torby, co na dłuższych trasach mogłoby się skończyć uszkodzeniem sprzętu. Cóż, chyba nadal będę jeździł z chyba pierwszą cyfrówką na świecie Fujifilm Q1, który wchodzi do torby pod siodłowej nawet :)

 

Przy okazji kupiłem bidonik kellysa i światełko na tył cateye przyczepiane do plecaka i finishline. Odpucowałem rower z metrowego kurzu, z powodu remontu w garażu, doczepiłem licznik odkręciłem nóżkę na której stał rower całą zimę i setki innych mniejszych czynności jak zapełnianie plecaka, składanie apteczki(kompresy, waciki, woda utleniona, bandaż itd).

 

Ogólnie, z pierwszym słońcem zaczynam sezon :)

 

P.S. Żeby gdzie indziej nie zaśmiecać. Czy słabo(bardzo) naciągnięty łańcuch może mieć wpływ na tarcie jego po prowadnicy przedniej przerzutki? Próbuję ją wyregulować cały dzień i nadal obciera na krańcowych przełożeniach, już nie mam sił!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie, z pierwszym słońcem zaczynam sezon :)

 

Pierwsze słońca już dawno za nami.

Ja wczoraj zrobiłem 10km, ale wichura taka była że zamiast jechac do przodu to pchało mnie w tył.

 

Ogolnie pogoda ostatnimi dniami nie pozwala na jazde.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak nie pozwala? :) czasami tylko troche przeszkadza utrzymac rownowage :)

 

dzisiaj 50.09km ze srednia 19.91. i zrobilem sobie nakladki pod bloki z puszek od piwa zeby mi sie wzery od ubijakow nie robily ;] zobaczymy czy to bedzie dzialac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ze 2km na nowy rowerku. Tylko tyle bo cały dzień padało a przestało pod wieczór. Rowerek jedzie pięknie. Normalnie cieszyłem sie jak głupi :D To jest to!! Teraz tylko czekam na pedały i dobra pogodę żeby zrobić dobra traske.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...