Skocz do zawartości

[kolana] cos trze ?


eryk_wiking

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Rok temu terenowalem w zime i cos mnie przewialo i od tego czasu i mam reumatyzm w kolanach (po chodzeniu w zimnie bola mnie kolana) po zimie cos mi strzelalo w kolanach, poszedlem do lekarza, dostalem glukozamine (bralem po 1000mg dziennie i bylo ok) Teraz kapnąlem sie ze cos mi trzeszczy (nie wiem jak opisac dokladnie ten dzwiek, ale jak sie pojezdzi dluzej palcem po gladkiej powiechrzni zeba to jest podobny odglos ). Próbuje teraz dostac sie do specjalisty w Anglii, za pare dni bede w PL i chcialbym miec jakies rozeznanie "co to moze byc" zeby dogadac sie z lekarzem. Mial ktos moze cos takiego ? Jakie badnia sie w takich sytuacjach stosuje ? Na obecna chwile biore glukozamine (5000 mg na dzien) i to nie przechodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekarz mu wypisał i pomogło ,to skad ta głupia dyskusja ze glukozamina nie działa ,oczywiście inteligenci z forum są też mądrzejsi od lekarza i zaraz Cie wyleczą .Trzeszczenie kolan nie musi byc następstwem poprzedniej kontuzji i może swiadczyc o czymś całkiem innych jak wytarcie panewki itp .Uczą mnie takich rzeczy w szkole ,mam wykłady ,cwiczenia z lekarzami i ortopedami z całej Polski i jednego mnie nauczyli ,żeby nie leczyć sie i nie nasłuchiwać opinii innych tylko iść do lekarza i sie nie bawic .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...