Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego- reaktywacja cz. 3


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

Ja caly czas smigam ot tak sobie raczej niz w celu jakiejs predkiej jazdy.. moze to dla tego ze ciagle czekam na ten #$%^&^*%^#@$@$% pulsometr

 

Za to dzis poszedlem do firmy i sobie w koncu zalatwilem praktycznie pewną prace na wakacje :] W koncu jakos trzeba sie Reby dorobic :]

 

p.s nowy wyglad ni jest zły

p.s2 podoba mi sie szybka edycja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem nową ramkę - Kross Level A4 21" w kolorze bordowo-szara z 2005 roku, piastę tylną na 8/9 kasetę, mostek oraz kierownice prostą z Giant'a. Jutro-pojutrze-popojutrze idę do sklepu, aby wybierać kolejne części i ..... zabawa zaczyna się na nowo.

 

Pozdrawiam !

 

DZIĘKUJĘ BARDZO PANU "amoniakowi" ZA DOSTARCZENIE TYCH CZĘŚCI ZA 0.00 zł ! ! ! ! ! !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem dośc makrokesza i chciałem mieć taki set jak ty :) {tzn za darmo :P} Nie no żartuję, wiadomo że dla ciebie bedzie to najpiękniejszy prezent rowerowy w życiu :P Pozdrawiam i życzę szybkiego stawiania Krossa na koła. Amoniak - zacny gest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramka i zestawik :

 

http://img238.imageshack.us/img238/8449/obraz001le4.jpg

 

http://img69.imageshack.us/img69/7382/obraz002we8.jpg

 

http://img69.imageshack.us/img69/1382/obraz003fs5.jpg

 

http://img528.imageshack.us/img528/600/obraz004us5.jpg

 

http://img238.imageshack.us/img238/5196/obraz005at8.jpg

 

Gest zacny .... Naprawdę. Ramka jest jak dla mnie świetna i najważniejsza sprawa - jest na 1 i 1/8" ! ! ! Może nie ma adaptera pod tarcze, ale dla mnie to nawet dobrze, bo ja nie zamierzam zakładać na tył tarcze. Ramka waży mało, ma już dolne miski sterów, ma hak wymienny, wzmocnienie pod główką. Na początku była cała w smarze, taka lekko zaniedbana. Lakier miała lekko "stary". Ale cóż - CIF, gąbka, czyste ścierki, wanna, woda, pasta polerska i poza kilkoma rysami wygląda jak nówka ! ! ! 21" ale wydaje się mniejsza. Może to takie złudzenie :) Osobiście jestem bardzo zadowolony, ponieważ rodzinka powiedziała, że teraz mając tą ramę sporo sie dołożą do całego pozostałego kompletu :) Mam nadzieje, że teraz zacznie się moja porządna zabawa. Dziadek tak samo powiedział - załatwisz sobie "podstawę do roweru" - pogadamy na poważnie.

 

DZIĘKUJĘ JESZCZE RAZ PANU "amoniakowi" ! Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz jak będziesz się ścigał ze skuterami to zamiast 57km/h osiągniesz niedługo I prędkość kosmiczną na takiej turbo maszynie.

 

Dzisiaj zeszło mi ok 2h na myciu roweru po błotnym maratonie, przy okazji dokręcając po czyszczeniu kółko przerzutki złamał się imbus w scyzoryku, a już myślałem że to śruba poszła (pozdrowienia dla Wilka :)). No i torebka podsiodłowa się rozpruła w trakcie maratonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, ścigacz porschawek na autostradach :) Idę własnie pogrzebać mojego starego makrokesza.... Nagram filmik i wrzucę go na forum... Dodam, że rama będzie spadała z ok 50metrowej skarpy :) Jak mi się wszystko uda to będziecie mieli polewkę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze to się zastanawiam nad tym, co zrobić z moją starą makrokeszówą .... Ale chyba dam ją komuś, bo koledze się podoba ta ramka. Ma stare części z rozwalonego jakiegoś Granda no to sobie przełoży. Troszkę szkoda by mi było ją uszkadzać. A takie części jak tylna przerzutka to sobie po prostu porządnie wyczyszcze, wypoleruje i będe miał jako ..... breloczek.

 

A tak naprawde żeby nie było OFF : przed chwilą odbyłem mam nadzieje jedną z ostatnich przejażdzek na moim Grandzie. Całe szczęście, że już nie będe musiał patrzeć na tą żółć. Prawa manetka złapała luz i troszkę "telepie" na dziurach. Te indexowanie mnie wkurza - musisz wajchować 6 razy, żeby z 7 na 1 przerzucić. Strata czasu i siły ..... Pozdrawiam !

 

P.S. Adik - oczywiście Gratuluję nowego zakupu :-) Piękne malowanie .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bartekgib - w podpisie masz błąd ;]

I'm have now a new frame .... 21" :-) Dziękuję Panu "amoniakowi" :]

powinno byc I have albo i've got, albo po prostu: mam nową ramę ;]

 

bez offu: nowa przerzutka 7.0 i gripy 3.0 już są! w piątek/sobotę będą na rowerku.

przy okazji: czy przednia przerzutka LX z 2006 roku będzie działała z gripsziftem 3.0?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie pierwszy raz, jak dzisiaj pisze same błedy z radochy. Już miałem napisane 2 razy źle opisy na GG i wysłałem jednego esa nie do tej osoby, do której trzeba było. Widzę, że już z tym moim żółtym Grandem się wzystkim uprzykrzyło ... Ale spokojnie - już nie będe forum zasypywał tymi moimi "dziadkowymi" opiniami nt. roweru.

 

A jutro - sklep i rozmowa z Grzechem ze sklepu. Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj chwaliłem się łydkami i udami psorce od niemca (wychowawczyni) i dwóm koleżankom ;). Opinia? "stal!" :)

A jutro wpadnę sobie rowerkiem na chwilę do szkoły i potem kierunek łopuszno - może uda mi się upolować kogoś z Halls Team'u ;) bo mają tam zajechać do jakiejś szkoły. Także myślę, że jutro pod setkę stuknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj szosa na slickach dane wycieczki Rybnik-Wodzisław-Marklowice-Świerklany-nie pamiętam-Żory-Rybnik a teraz te całe specyfikacje z których jestem dumny :P Czas 1:18:59 Średni puls 145 173 maxymalny 22% w HZ 59 % w FZ i w PZ 14% Średnia prędkość to 34,95 przy dystansie 44 km jestem z siebie dumny ale tą samą trasę muszę przejechać jeszcze raz chce mieć więcej w FZ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40km z kumplem lamuchem, fajnie tak patrzeć jak się raz inni męczą a nie to ja jestem męczony :P

Aha no i zamówiłem tego sławnego donnaya z allegro :) I po raz kolejny wskrzeszałem licznik. Ma ktoś niepotrzebne zwłoki sigmy bc 906 (duży przycisk i niebieska gumeczka) albo jakiejś o podobnej budowie?

 

 

Kula gdzie ty byłeś że tyle to czyścisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm dziś kolejny bardzo rowerowy dzien. Z rana pojechałem na rowerowego i wymieniłem wkońcu moja stara korbe, na nowa. xD potem wyregulowałem przerzutki. Pojechałem do domu. I wieczorem wyjechałem na małe testy. Ogólnie wrażenie jest ok. Sztywnośc itd. na 6. jeden minus to, to że mi teraz zebów brakuje. ;D i nie ma czym jechac, ale za to na wytrzymałości sie wzbogaciłem xD ogólnie to wyszło mi 28km z średnia 25km/h. Jest niezle.;] pozdrower.;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzis caly dzien na rowerze z rana do szkoly rowerem na festy pozniej lans po miescie i pozniej na trening z ktorego jestem bardzo bo sredznia super 38km/h(trening na szosie i szosowce) :) pozniej po treningu jeszcze na rowerze podjechalem z bratem pograc w noge :P a teraz siedzie i rozmyslam jaki amorek kupic po wakacjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...